Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keszthelyi kismamák vannak...

Keszthelyi kismamák vannak itt? Milyen a szülészet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 15:08
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
8.15-ös! örülnék neki, ha tudnánk kommunikálni, szopiztatásról is meg egyebekről. persze ha akkor lesz kedvünk időnk és energiánk a nethez... :)
2010. jan. 7. 20:27
 12/38 A kérdező kommentje:

ja! és barátnőmnek 6 hetes a picije, és igazából most indult meg a teje, eddig csak immel-ámmal. a kórházban ő sem tudott igazán az első napokban szoptatni, mert etették...

ja, és ő mondta, hogy fejni kell, minél többet, hogy beinduljon.

2010. jan. 7. 20:33
 13/38 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek, szerintem annyi időd mindig lesz hogy kérdezz, mert az elején nagyon sokat alszanak. Én meg elvileg csak szeptemberben szülök, addig meg amíg a lányom alszik tudok néha netezni, meg ilyenkor este. Ja, 8:15ös vagyok.

Én nem fejtem, illetve kétszer, amikor már annyira sokat aludt hogy majd kidurrant a cicim. Mégis volt tejem, 5 és fél hóig csak szoptattam, 10 és fél hósan választotta el magát. Szerintem ez a szoptatás is egyénfüggő is.

2010. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
igen. akartam is mondani (írni), hogy ahogy a terhesség, úgy a szoptatás is más és más. nem vagyunk egyformák. ezért is utálom, hogy mostanában mindig hárítanom kell, ilyesmikért: etesd azt a gyereket! egyél rendesen! ilyankor már nem hányhatsz! stb.... mert én vékony vagyok és csak a hasamra hízok, meg még mindig hányok reggelente.. na.. erről ennyit.. :)
2010. jan. 8. 18:17
 15/38 anonim ***** válasza:
Szia! Szeptember elején született a kisfiam Keszthelyen. A szülőszoba kb. a 80-as éveket tükrözi, de igazából ez nem nagyon érdekelt akkor, abban a szituban. Nagyon kedves, segítőkész, csupa nagybetűs SZÜLÉSZNŐM volt, akinek rengeteget köszönhetek, nem is tudom mi lett volna velem nélküle! Szülés után is ő segített a kórházban, ő mutatta meg hogy kell szoptatni, ellátott rengeteg tanáccsal... ja azt nem írtam eddig, hogy első babám, tehát igazából semmit nem tudtam hogy kell csinálni. A csecsemősök... hááát... egyik ilyen, másik olyan, maguktól nem mutattak semmit, de ha kértem, akkor segítettek. Rooming in-ben voltam, ami azt jelentette, hogy reggel 6-kor hozták a babákat szopizni, kb. 7-kor visszavitték őket a vizit idejére, de utána egész nap velünk voltak, kb. este 10-ig. Én kértem, hogy ha felébred éjjel a babám, akkor hozzák ki szopizni és nem volt gond, simán megjelentek vele 2 körül :) Sőt, volt olyan, hogy visszavittem éjjel, hogy tegyék tisztába, (mert bekakilt és friss császáros anyuka volt a szobában, ezért nem akartam ott zörögni, villanyt kapcsolgatni) simán megcsinálták, utána visszavittem még szopizni. Igazából nem mondhatok rosszat rájuk. A tusoló viszont kritikán aluli volt, de úgy hallottam, most újították fel a szobákat, úgyhogy talán már ez a helyzet is rendeződött! Remélem tudtam segíteni! Ne aggódj a kórház miatt, szerintem teljesen kibírható! Szép terhességet Neked, ami még hátra van belőle :)
2010. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! köszönöm szépen! "tudáséhségemet" a kórházról kielégítetted, teljesen!:)

remélem nekem is hasonló jó tapasztalatom lesz! köszönöm! minden jót kívánok neked! jó egészséget a babának!

:)

2010. jan. 10. 20:50
 17/38 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek aki írt!

jó babázást kívánok a még bent és már kint lévőkkel!


és remélem, ha segítségre, vagy egy jó szóra van szükségünk, itt meg tudjuk adni egymásnak!

minden jót!

2010. jan. 10. 20:53
 18/38 anonim ***** válasza:
Szia, az utolsó vagyok. Tegnap beszéltem a szülésznőmmel, aki mondta, hogy minden szobát felújítottak, 1-2-3 személyes szobák vannak és mindegyik 24 órás rooming in, tehát ha akarod, akkor akár éjjel is veled lehet a babód! És minden szobához tartozik tusoló, szintén felújítva :) Könnyű és szép szülést Neked!
2010. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

azta mindenit! biztos hogy a keszthelyiről beszélünk?! :) tuti! köszönöm az infót! már meg is nyugodtam. ;) nem ám... para mindig marad, sajnos...

de megint egy dilemmával kevesebb.

köszönöm mégegyszer! aranyos vagy! :) pusz érte!

2010. jan. 12. 17:33
 20/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ez tuti, hogy minden szobához van külön zuhanyzó???? Mert én okt. végén voltam bent 3 napot egy 3-as szobában, de ahoz nem volt se zuhi, se wc. A folyosó legvégére kellett elbattyogni tisztálkodni. Volt a szobába egy friss császáros anyuka, akinek nehéz volt odáig eljutni, egyszer majdnem el is ájult.
2010. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!