Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keszthelyi kismamák vannak...

Keszthelyi kismamák vannak itt? Milyen a szülészet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 15:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tuti! Most fejezték be a szobák felújítását, amikor én voltam benn szeptember elején, akkor is még iszonyú állapotok voltak, bokáig ért a víz a mosdóban... stb, azt hittem tutira összeszedek valami fertőzést, de szerencsére megúsztam. Kedves kérdező, kinél fogsz szülni? Van fogadott dokid, vagy szülésznőd?
2010. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
[link] :):):)
2010. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

hello! bocsi hogy csak most, de az egész család januárban ünnepel, minden nap be van osztva (névnap, szülinap)


szóval dr Doma úr! :) egy súlyos betegségből hozott ki (más előtte sikertelen volt) úgyhogy övé minden reményem, hogy nem lesz baj.

2010. jan. 16. 20:02
 24/38 A kérdező kommentje:
a hír meg egyértelmű. helyes!!!!! végre....
2010. jan. 16. 20:09
 25/38 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam dokinál, és tényleg igaz a hír. Azt mondta hogy nagyon szép lett, 1-2-3 ágyasok, és 1 db négy ágyas van.

Egyébként én vagyok a második válaszoló (és még xedik), 8 mm-es szabályos petezsákot látott a doki, és szept 12-re vagyok kiírva a kistesóval. :-) Remélem minden rendben lesz. Boldog babavárást mindenkinek!

2010. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

gratulálok! másodikkal már nem annyira parás...


ha addig nem amortizálódik le a hely :) mázlink van!

jó egészséget mindenkinek!

2010. jan. 17. 11:56
 27/38 anonim ***** válasza:

Másodikkal sokkal jobban parázok. Nem a szüléstől és a terhességtől, hanem hogy mi lehet a babával. Aggódom érte jobban, mert már többet tudok, mint az elsővel.

Remélem tényleg nem amortizálódik le addig a hely tényleg. Ez nekem is eszembe jutott, bevallom. Hogy milyenek vagyunk?!

2010. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

nem mi vagyunk szerintem ebben a hibásak.. a világ ilyen. én mindenkinek megadom az első alkalommal a bizalmat. és naivnak mondanak... legyen ember vagy hely. de már sok ilyet láttam sajnos, hogy felújították, aztán jópáran nem vigyáztak rá, ki tudja, lehet a sajátjukra sem szoktak...


a másodikkal parásabb?! úgy gondoltam, akkor már sejti az ember mi történik. meg mire számíthat. bár minden terhesség más és más. de hát a gyerekek (emberek) is különböznek...

lehet hogy igazad van, mert nekem is van egy ilyen elméletem, azért nem félek a sötétben (pedig nagy a fantáziám) mert nem látok, ezért ha nem tudom mi van ott, akkor az nincs is... szóval az elsőnél a buktatókat nem ismerve, nem is félhetek tőlük.. igaz, igaz...

2010. jan. 18. 19:44
 29/38 anonim válasza:

Sziasztok Kismamák!

Nem olyan régóta olvasgatom ezt az oldalt, véleményeteket a keszthelyi szülészetről, de néha megdöbbentő, amiket írtok! Most próbálom Nektek röviden a valóságot írni!

Január 1-től érvénybe lépett a 24 órás rooming in, ahol éjjel-nappal a kisbabánkkal lehetünk. Nagyon szépen, igényesen felújították. Minden szobához igényes fürdőszoba és WC tartozik. Az, hogy ez így is maradjon, ez nagy mértékben rajtunk múlik. A kisbaba non-stop velünk lehet, a lehetőségek adottak, csak sokan nem élnek vele. Amikor én bent voltam, egy baba sem volt kint éjszaka.Nem gondolnám, hogy a csecsemősök szoptatás előtt megetetnék a babákat. Nem lehet, hogy utána?

A sógornőm 1 évvel ezelőtt a zalaegerszegi Kórházban szült, ahol szintén 24 órás rooming-in van. Elmondása szerint senki nem segített, senki nem magyarázott, és kérdés sem volt, hogy maga mellett akarja e tudni gyermekét.Ehhez képest az én tapasztalataim nagyon pozitívak. Mindenki, a szülésznők és a csecsemősök is sokat segítettek a szülés utáni 4 napban.

Egyedüli zavaró dolog számomra a folyamatos látogatás volt. Nem lehetne ezt kissé beszabályozni? Mert ugye vagy a babával vagyok, vagy a látogatókkal. És a 24 órás roomin-in?


Ha én még egy gyermeket szülnék a következő 10 évben-ami nem fog megtörténni-én ugyanebben a kórházban ugyanezen szakértő személyzet között szeretném a világra hozni! Lehet, hogy meg lehetne valósítani egy modernebb szülészetet sok extrával, de a gyermekvállalás nem erről szól. 4 nap után hazamehetünk a saját luxus otthonunkba, ahol valóban non stop rooming-in vár ránk megannyi plussz feladattal, és akkor rájövünk, hogy ezen a közel 20 éves szülészeten nem is volt olyan rossz dolgunk, mint gondoltuk.

2010. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

igazad van persze, nem maradunk ott örökre, de valaki többet mint 4 nap... és hogy rajtam nem múlik, hogy megmarad-e a tisztaság, az biztos, mert május közepén fogok (reményeim szerint) csak bent lenni. addig sok víz lefolyik a Zalán...

hogy megetetik-e a gyereket szopi előtt, nem tudom, majd akkor megmondom, ha ott leszek, de nem kitaláltam, a barátnőm mesélte, és igen, megetették előtte, rákérdezett....

de szerintem is tudnak rendesek lenni, csak rendesnek kell lenni velük! és kérdezni! persze, ha akarunk választ... néma gyereknek anyja sem érti...

minden jót kívánok minden kismamának, babának, és pozitív élményeket, és beszámolókat! :)

2010. febr. 4. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!