Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valami jele annak, hogy...

Volt valami jele annak, hogy kisfiút vagy kislányt vártok?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam annak idején, hogy csak úgy megérezték, hogy kislány vagy kisfiú. Nekem semmi ilyen megérzésem nem volt, viszont a genetikai 4d-s uh előtt már biztosra mondtam, hogy fiam lesz.

Egyrészt nem hánytam, nem voltam rosszul, meg sem éreztem a terhesség elejét. Aztán jött, hogy sokkal több szőr lett alul is meg a hónaljamban is. Ekkor kezdtem agyalni, hogy a fiús anyukák jobban szőrösödhetnek, hiszen több tesztoszteron termelődik... Egyéb babonákat nem ismerek, ez a kettő volt, amiből erre következtettem és igazam lett. Persze azóta az anyósom már okoskodik, hogy hegyes a pocim... és a fiús has hegyes, holott még csak 4-8 centit nőtt, inkább csak átalakult.


2010. jan. 5. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én nem adtam az ilyesmire, viszont tudtam, hogy pont pé napján voltunk együtt és meg voltam győződve arról, hogy fiam lesz. Az lett, bár még pár napig - remélem - a pociban marad

36 hetes kismami

2010. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez se jelent semmit, mi is akkor csináltuk a lányomat.
2010. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is lányt szerettem volna, tök kerek volt a pocim mindenki mondta is...nos, lassan az 5 hós fiamnak kell átadjam a billentyűzetet!:):) De éreztem is,h itt bizony kisfiú lesz..:)
2010. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kit mikor csináltatok... :) Mi nagyon sokat vártunk a babára, volt inszem is, meg hormonkezelés... és akkor csináltuk amikor nem is foganhatott volna meg. :)
2010. jan. 5. 18:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Délután egymásnak estünk, másnap reggel az ovuteszt poz. lett. Fiút várunk.

30 hetes

2010. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy lányom és egy fiam van. Mind a kettőnél pici volt a hasam, nem voltam kívános, sem hányós. Mégis lányom és fiam van. Szerintem ilyen tünetekből nem lehet előre megmondani. Az UH ami tud talán mondani valamit, bár alányomnál nem látták, mindig úgy feküdt, hogy takarta magát. A fiammal a 18. héten már egyértelműen látták.
2010. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!