Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy töltitek az utolsó...

Hogy töltitek az utolsó egy-két heteiteket? Mivel kötitek le magatokat?

Figyelt kérdés
Jövő hétre vagyok kiirva és kiváncsi lennék hogy Ti hogy töltitek az utolsó heteiteket? Nekem már minden indulásra készen áll uh csak netezek meg tv-zem egész nap:) .....egyedül a szülés beindulására várok :) kész örökké valóság! ráadásúl van egy olyan megérzésem hogy a kiirt időponton túl fogunk csúszni :P
2010. jan. 5. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem leköt egy másfél éves rosszcsont....nincs időm másra :-)
2010. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már szültem, de emlékszem az utolsó hétre. Ellenőriztem a csomagom, előkészítettem a kiságyat, dvd-ztem (de bármit néztem nem kötött le), elmentem kozmetikushoz, elintéztük a nagybevásárlást ami még kellett, takarítottam, vasaltam.

Könnyű szülést kívánok!

3 hónapos huncut kislány anyukája

2010. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

én 2 hét múlva vagyok kiírva. eddig azt éreztem, hogy előbb jön (a héten), de most már nem érzem ezt....szóval nem tudom mikor akar "kibújni".

mindenesetre én elvagyok otthon, mosok-vasalok-takarítok, netezek, filmet nézek, olvasok, boltba járok, kontrollok, sétálok anyámékhoz, holnap leszedem a karácsonyfát, minden nap van valami:)

könnyű szülést. szia

2010. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!