Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de mit tegyek terhességi émelygés ellen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem mindent kipróbáltam, amit korábban írtatok: szőlőcukor, keksz (sós, édes), citromos víz, gyömbéres cuccok, szénsavas üdítők, homeos bogyók, magne B6, sokszor enni keveset. Semmi nem használ és mivel ügyfélszolgálatos vagyok, nagyon nehezen veszem az akadályokat. 7 hetes terhes vagyok, segítsetek, kérlek.
2010. jan. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajna ezen tul kell esni.Nekem a 6. héten kezdődött, és még most is tart.11 hetes vagyok.Rettentő rossz, de akármit csinálok,nem használ.Talán a sok pihenés, de a munkád miatt ezt nem engedheted meg.

Kitartás!!!

2010. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ma voltam a védőnőnél, aki azt javasolta, hogy reggel közvetlenül ébredés után, még az ágyban fekve meg kell enni egy kis darab kenyeret, kiflit vagy zsemlét. De csak üresen szabad, és kizárólag fekve. Utána még fekve kell maradni legalább 10 percig.

Sajnos én is mindig szenvedek a rosszullétektől, de ezt most kipróbálom, még ha nehezen is fog menni a reggeli evés.

Napközben a diót, mogyorót és a mandulát javasolta.

Kitartás!

2010. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igyekszem tűrni.... Nektek is minden jót és sok erőt kívánok!
2010. jan. 4. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Rennie, Salvus víz. Ezek közömbösítik a gyomorsavat. Legalábbis én a sok gyomorsavtól émelyegtem. A "Mekis" kaja jól esett, mert nagyon enni sem tudtam, semmit nem kívántam és nem esett jól. Az ebédem is két részben ettem meg, mert úgy éreztem nem fér, de utána hamar megéheztem. Nekem a 12. héten, mintha elvágták volna, elmúlt. Ezért is szedtem rendesen a vitamonokat is (Femibion), mert nem épp egészségesen tudtam táplálkozni. Volt még egy idő, amikor a chips és a Canada Dry (szénsav kikavarva) jött be. Kitartás, nagyon megértelek, én menedzser asszisztens voltam, nekem is nagyon kellemetlen volt és én még álmos is voltam folyamatosan, kész szenvedés volt, mire a munkaidő letelt.

34+5 hetes

2010. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!