Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabéteszes kérdés...

Terhességi diabéteszes kérdés (második terhességnél)?

Figyelt kérdés

az első terhességemnél kialakult sajnos, ezért most a másodiknál a 12. héten csináltatta a doki, szerencsére eszerint egyelőre nincs (6.5 lett az érték). De gondolom a 24. héten majd meg kell még egyszer ismételni. Mennyi az esélye, hogy később kialakul, ha most nincs? amúgy jelenleg annyit diétázom, hogy nem eszem édességet, cukros dolgokat, sok gyümölcsöt stb. tehát nem számolgatok, de odafigyelek.

köszi aki válaszolni tud!


2011. febr. 23. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, esélyeket senki sem tud mondani. Kialakulhat bármikor. Nekem pcos miatt néztük korábban, a 16. héten, akkor még jó volt, a 24. héten már nem, azóta diétázom.

Ha odafigyelsz, nem hiszem, hogy gond lesz, ártani biztos nem ártasz vele. :)

2011. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már az első hetekben magas lett, otthon mértem és így jöttem rá. Magamtól elkezdtem ismét a diétát.
2011. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!