Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS kérdés kismamák?

SOS kérdés kismamák?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 10 hkm vagyok, táppénzen. Csütörtökön megyek a nőgyógyászomhoz. Tegnap este feszültem, "görcsöltem", nem is tudtam beazonosítani, hogy mi is fáj. Feküdni nem esett jól sehogy. A jobb oldalam és a jobb oldali derékrész fájt. Szívem szerint mentem volna a sürgősségire, mert parázós kismama vagyok, és volt már vetélésem. Duphastont szedek március óta egyébként. Barnázásom, vérezgetésem nincs. Csak az érdekelne, hogy ennyire fáj hogy nő a méhem? Egyébként hátrahajló méhem. Tanácsok? Vélemények? A Magne B6 helyett Magnerotot próbáljak a feszülésre, görcsre? Köszönöm előre is.

28L


2011. nov. 29. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, előfordulhat, h néha belenyilallik és olyan hülye érzésed van, nem tudod beazonosítani mi és honnan fáj.

Amíg nincs barnázás, vérzés, vagy "padlón fetrengő" görcsölésed, addig baj nincs.

Egyébként nem tudom, h mennyire vagy közel az orvosodhoz, az enyém mindig azt tanácsolja, ha valami nyugtalanít nyugodtan menjek inkább. Mert a babának sem jó, ha idegeskedsz, azt ő is érzi!


Szóval ne legyél rest elmenni, ha úgy érzed.

De ettől függetlenül azt gondolom, h ha nem gyakori ez a fájás és most fordult elő így először, akkor nincs baj. Talán ha legközelebb mész a dokidhoz, akkor említsd meg neki mindenféleképpen!


30 hkm

2011. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nemlehet, hogy más? a baba nem ott vsn, a jobb oldaladon.
2011. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!