Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kislányotok vagy...

Kismamák! Kislányotok vagy kisfiatok lesz? Neve? (nem tudom miért érdekel a kérdés, de jó olvasgatni. Én is babás vagyok)

Figyelt kérdés
:)
2010. jan. 31. 22:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
A dokim szerint 95%-ig biztos, hogy nekünk kisfiú érkezik a családba:) Eddigi lehetséges nevek: Ákos, Ádám, Attila, Márton...
2010. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok, még nem tudjuk a nemét, de már nagyon várom. van egy lányunk Emese és egy fiunk Kende. Nekünk vannak szempontok a névválasztáshoz. Legelső, ami az első babánknál volt, hogy magyar eredetű legyen. Na, ehez hűek maradunk, a fiunk lett Kende. Természetesen most is maradunk, a magyar eredetnél, és hogy ez véletlenül van, hogy a nevükben a magánhangzó csak e-betű, így ezt is szeretnénk megtartani. Így aztán nagyon leszűkült a kör. A fiunknál már volt döntve egy lány név is, most is nagyon tetszik, Csenge. Ha pedig fiú lesz, akkor van több lehetőség, Etele, Lehel, Levente. De szerintem az Etele a nyerő fiúnév. Viszont érzéseim szerint Csengének fogják hívni :)

Boldog babavárás és jó névválasztást :)

2010. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
32 éves, 29 hetes, első babás kismama vagyok. Fiút várunk a 4D szerint, és Dávidnak fogjuk hívni. :-)
2010. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
A 32. hétben vagyok, kisfiú lesz, és a lehetséges nevek Viktor, Tamás. És Neked kérdező, már lehet tudni?
2010. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
az en fiacskamnak Tas lesz a neve :D
2010. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
26 hetes kismama vagyok, nekünk a 19 hetes uh-on 90%-ra mondták, hogy lány, aztán a 24 hetesen elmentünk 4D-re, és ott megerősítették! Jázmin lesz a neve.
2010. febr. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk 3 szor mondták hogy kislány,sőt láttuk is a kis bizonyitékot,igy Zorka lesz a neve,és májusra várjuk.
2010. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Még nem tudjuk a nemét, de ha fiú, akkor Ákos, ha kislány, akkor Abigél.
2010. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Nekünk kisfiú lesz és Marcell lesz a neve!37 h. km.
2010. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Nekünk kisfiunk lesz és Bálint lesz a neve:-)20 hetes km
2010. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!