Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-33 hetes kismamák! Eddig...

31-33 hetes kismamák! Eddig mennyit híztatok? (Tudom, sokat volt ez a kérdés, csak kíváncsi vagyok a mostaniakra)

Figyelt kérdés
én 32 hetes vagyok, eddig 5 kg ment fel. Ti hogy vagytok ezzel? Mit esztek-isztok, mit kívántok? Én napi szinten sajnos megiszom az 1 doboz energiaitalt :( Nálatok van olyan amit rendszeresen fogyasztotok?
2010. júl. 19. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia,30 hetes vagyok,eddíg 7 kilót szedtem fel,amire megdícsért a doki és a védőnő is,hogy végre nem egy dagi kismama is jár gondozásra:)

Nekem sem tűnik soknak ez a hízás,mert jól érzem magam,nem vizesedek,semmi fulladás.

Én kávézom,és rengeteg tejet iszok.Energia italt nem merek inni,mert túlpörög a babó is tőle nem?

A kávémat megiszom mert csak így tudok nagy wc-zni.

Imádom a sajtokat,vajat,tulajdonképp ugyan úgy eszem,mint terhesség elött.Még az erős pistát is belekeverem a levesembe:) Nálam semmilyen kaja nem okoz panaszt.

2010. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tök jó tényleg nem sok:) ezek szerint ugyanúgy megeszel mindent és rád sem jön fel, szerencsés alkatod van! Felpörget a kávé? Dejó neked, én már évek óta keresem azt az "anyagot", amitöl képes vagyok fenn maradni vagy adott esetben felkelni. Eddig sikertelenül, mert mindenre immunis vagyok, kóla, kávé, energiaital... ezeket csak az ízük miatt iszom. Mikorra vagy kiírva?:)
2010. júl. 19. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes vagyok, 9 kg plussznál járok, de ikreket várok, úgyhogy én meg vagyok elégedve magammal. Lányommal végéig 10 kg-ot híztam, le is ment két hét alatt akkor is + még 2.

Sokat eszek, meg mindent, és bármikor, igazából kihasználom hogy terhesség alatt nem vagyok annyira hízékony. Meg szoptatás alatt sem. Bezzeg amúgy!!!

2010. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 8 kilót híztam, de mindenki azt mondja hogy rámfért...:) /mondjuk 49kiloval kezdtem/

Én sem vizesedek, bár néha légszomj gyötör, s majdnem minden nap küszködöm a savammal:S

A reggeli kávéról én sem mondtam le csak sok tejjel iszom:)

Kitartást!

34 hetes km

2010. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,szeptember 25-re vagyok kiírva.
2010. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!