Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok. Mit...

15 hetes kismama vagyok. Mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A problémám az hogy a 12. héttől nem hogy elmúlt volna hanem egyre rosszabb, émelygek állandóan és nem tudok semmit megenni. ritka amit igen, de az sem esik jól.

Szomjas vagyok mindíg, de ha iszom akkor kijön az egész.

Az orvosom nem mondott semmit hogy mit tehetnék.

Volt már valaki ilyen helyzetben??

El fog ez mólni valamikor?

A babának lehet ettől baja??


2010. jan. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

hát...nem voltam még terhes, de az unokatesóm ilyenkor háztartási kekszet rágcsált...az valamennyire segített rajta.

Hátha neked is beválik... :)

2010. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Salvus gyógyvíz. Gyógyszertárban lehet kapni, a dokim ajánlotta. Iszonyat tömény, hidrogén-karbonátos víz, huszonakárhányezer mg/liter ásványianyag töménységű, nem semmi találmány, és használ! Elsőre undorítónak tűnik az íze, de ha hiszed ha nem 2 nap alatt hozzászoksz, és utána kifejezetten jól esik. Reggel-este 1-1 dl kortyokként, de rá van írvfa az ajánlott adagolás. Remélem, rajtad is segít!
2010. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.És mivel fokozódott,és már semmi nem maradt meg bennem,6 hónapot töltöttem kórházban infúzión.

Nagyon nehéz volt, mert 15 kg-t fogytam terhesség alatt. Császárral szültem, mert semmi erőm nem volt. Toxikózisról és terhességi összeférhetetlenségről beszéltek. Én rh- a gyerek rh +.

Mind a 2 fiammal ezt csináltam végig. Mindkettő egészséges, okos, vidám gyerek, pedig kisebb súllyal születtek.Csak akaraterő kell hozzá.

2010. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Állítólag a B6 jó az ilyenekre is,ha kevés folyadékot fogyasztasz az nem jó!!

Van akiknél kb a szüléssel együtt múlik,de remélhetőleg lassan jobban leszel!

2010. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Salvus víz tényleg nagyon szupi,volt mikor csak kekszet ettem és még is eszméletlen savam lett és semmi nem segített csak az a víz.(Iszonyat az íze:S)
2010. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem volt ilyen erős hányingerem, de eltartott a 16. hétig, és a b6 vitamin segített rajta. Vagy legalábbis gondolom, mert azt ajánlotta a védőnő, és mikor lekezdtem szedni, elmúlt.
2010. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 18. hétig hánytam szinte minden nap.Nekem a kefír nagyon bevált,üres fehér kenyeret rágcsáltam éhgyomorra,meg gyömbérből főztem teát.Aztán egyik napról a másikra elmúlt.
2010. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!