Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte minden nap elindul az...

Szinte minden nap elindul az orrom vére, olvastam, hogy ez másnál is előfordul terhesség alatt, de mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
22 hetes km vagyok és kb 2 hónapja küzdök ezzel, nem tart sokáig,hamar megalvad, de már alig merem kifújni az orrom, szedek vasat és c vitamint is, a védőnő azt mondja ez a terhességgel jár...de kíváncsi vagyok ki hogyan orvosolja?
2010. jan. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen (4 terhesség alatt se). Nem magasabb a vérnyomásod? Vagy esetleg szárazabb most a terhesség miatt az orrnyálkahártyád..akkor használhatsz tengervizes orrsprayt, hogy nedvesítse.
2010. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt,de a fiaimnak szokott lenni.Ők Rutascorbint,és Alsol kenőcsöt kaptak rá-recept nélkül kapható mindkettő-,ezek használni szoktak.
2010. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom normális, sőt néha alacsony
2010. jan. 2. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem párologtass a lakásban, lehet a száraz levegő miatt is!!!
2010. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is gyakori tünet ez. Nem csöpög, annyira azért nem vérzik, de őleg mikor reggelente kifújom mindig véres a takony. Én is szedek vasat, és nekem is inkább alacsony a vérnyomásom. Azt olvastam ez valóban normális dolog a terhesség alatt. Viszont én nem teszek ellene semmit, nem szedek rá bogyót és nem is kenegetem.
2010. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!