Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Őszintén, mi az ami...

Kismamik! Őszintén, mi az ami miatt hasznos, illetve nem hasznos számotokra egy válasz?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ért veletek egyet, akkor az már nem hasznos? Vagy ha hülyeséget ír, akkor nem?

Sok kérdést teszek is fel, mindenki a maga tapasztalatát írja le... rengetegen vannak, akiknek pl. 42%-ban hasznos a válszuk, csak mert(???) leírja, hogy vele hogy történt, mit mondott az orvosa és mit tapasztalt?


Engem konkrétan nem érdekel, ha lepontoznak, ettől se több, se kevesebb em leszek, de akár hányszor visszakérdezek, hogy kinek miért nem hasznos... az illető eltűnik, nem tud állást foglalni.


2010. jan. 2. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok a válaszok nem hasznosak, amelyek nem a kérdésre válaszolnak, csak névtelenül ítélkeznek, illetve kioktatnak. Nem csak azért mert egyetértek, vagy nem értek egyet, hanem azért, mert ez egy kérdezz felelek oldal, ahol a kérdező választ vár, és nem pl. helyesírására tett bíráló megjegyzéseket. Ezeket a válaszolókat én nem is értem, mintha nem lenne más célja, mint hibákat keresni, de érdemi választ nem adnak. Hát ezek nekem nem hasznosak. Kicsit hosszú lettem, bocsi:)
2010. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Hasonló képpen gondolom! :)
2010. jan. 2. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nem pontozok le egy választ, mert nem értek egyet vele, kivéve, ha nyilvánvalóan tévedés, amit ír az illető. Az eltérő tapasztalatok azonban kifejezetten hasznosak lehetnek, én örülök nekik.


Itt még csak hagyján a lepontozás. De látnád, mi folyik a Politika, Szerelem, szex/Szüzesség és a Valláskritika topicban! Azonnal leszavaznak minbdenkit, aki nem ért velük egyet, pedig csak a kérdésre válaszol korrekten, és ezekben a témákban ugye nincs objektív, egyértelmű igazság, csak vélemény...

2010. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ennek mi értelme van vajon? :)
2010. jan. 2. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint a válaszomnak, vagy a lepontozásnak? :-)
2010. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy a válaszodnak! :) A lepontozásnak, amikor csak azért pontoznak le, mert nem értenek egyet, vagyis, amikor másért. :)
2010. jan. 2. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán nem bírják elviselni, hogy valaki másképp gondolkozik, mint ők.
2010. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ellentétes vélemények miatt van ez!Nem kell vele foglalkozni!Az a lényeg,hogy NEKED legyenek hasznosak!!!

Nekem addig voltak például hasznos válaszaim(95%),amíg be nem oltattam magam H1N1 ellen....nézd meg most,hogy mennyi!:D

22h terhes

2010. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszon jót mosolyogtam. Igen, itt tartunk! :D

Boldog babavárást!

2010. jan. 3. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!