Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek hamar telnek...

Tímea1987 kérdése:

Kismamik nektek hamar telnek a hetek? Akik már a végén járnak vagy a napokban szultek

Figyelt kérdés
nekem még 2 honap van hátra,és már számolom napokat, minden nap megnézem a naptárt ahol be vannak jelolve a napok, visszaszámlálás, 70-60-50...nap.Még 9 hét, amit tudom hogy hamar itt lesz, csak nehéz várakozni, legszivesebben már a kezeimben tartanám a kisfiamat,férjem nyugtat hogy neaggodjan, mindig azt mondja hogy nem csak ez fog hamar eljonni, hanem nem sokára azt fogjuk mondani:szivem, már a 3.fogacskája bújik ki:-)aranyos tole. amugy elvezem a terhessegem, nincsen vele gond , de azért ha tehetném már legszivesebben a kezeimben tartanám a picim. Ti hogy voltatok ezzel?hamar elteltek az utolso hetek?
2011. nov. 25. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsó hetek sem teltek gyorsabban. Nekem személy szerint BORZASZTÓ LASSÚ volt mindkét terhességem, ezért soha nem is mondom egy kismamának sem, hogy "gyorsan elmegy már az a pár hét". Francokat! Annak, aki kívülről néz, annak talán...
2011. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem 8hetem van még hátra, ha nem kevesebb. Nekem viszonylag gyorsan telnek a heteim. Lassan kész a babaszoba, így már ki tudom mosni, vasalni a kislányom ruháit, amivel nekem méggyorsabban telik az idő:)

Már nagyon türelmetlen vagyok én is:)

2011. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hetem van még!

Hát nekem most nagyon belassult az idő! Lehet azért,mert minden kész, kórházi csomag összekészítve, nem kell már nagyon semmit csinálni, és így lassan telik az idő!

DE valahogy csak eltelik!

2011. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hetem van még.De mintha megállt volna az idő.Programozott császárom lesz elvileg 18-ra vagyok kiírva ,de egy héttel előtte meglesz ha csak addig magától nem indul be.Hétfőn beszéljük meg a pontos dátumot!Nálam is minden kész,De ha nem várnám tuti hamar menne az idő!
2011. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem a kiírtig még 8és fél hét van hátra. Nekem iszonyú lassan telnek a napok, de azért, mert szigorú pihenésen vagyok, megrövidült méhnyakkal. A babaruháknak se tudok így nekiállni, majd egy jó 3 hét múlva lassan nekiállok. Már nagyon várom. Kitartás mindenkinek.
2011. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
néha az idejeimet orli ha még rá gondolok hogy még 9 hét, de aztán vissza gondolok arra amikor a biztosabb 12 hetet vártam pár hetesen, és irigyelni tudtam akik már túl voltak az elso 3 honapon, az lassabban telt , onnantol meg már gyorsan telt, és azon kaptam magam hogy már kerek 20 hetes vagyok, de most hogy már nincs sok hátra ahhoz képest amiken már túl vagyok, megint lassúnak érzem, mint amikor a 12. hetet vártam.ha bele gondolok hogy a jovo honap azért gyorsabb lesz az unnepek miatt és foleg mert a férjem tobb idot lesz itthon, aztan januárban meg marad a készulodes, de már boldog volnák ha november helyett december vége volna:-)
2011. nov. 25. 13:27
 7/13 A kérdező kommentje:
és koszonom a válaszokat, és még orulnék ha írnátok:-)
2011. nov. 25. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még 5 hetem van hátra. Attól függ mozgalmas e napom. Ha éppen nem csinálok semmit, akkor nagyon lassan múlnak a napok, ha pedig belegondolok mi mindent kell még elrendezni, megvenni, akkor meg pánikolok, hogy vajon lesz e elég időm mindent befejezni..

Én is számolom a napokat, azt is számolom mennyi lenne még hátra, ha 40.hét előtt jönne, és én is nagyon szeretném már a karjaimban tartani, puszilgatni..nem vagy egedül. Nekem a leg ideálisabb lenne, ha már 3hét múlva jönne, mert szeretném ha még ebben az évben megszületne, de a legfontoabb, hogy egészséges legyen..

Sok boldogságot kívánok és élvezd ki még ezt a 2hónapot, amikor azt és annyit eszel amit és amennyit akarsz, amikor annyit pihensz amennyit akarsz és kényesztesd magad:-)!

2011. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj de aranyos vagy kedves utolso válaszolo. Sokan mondjak hogy élvezzem ki mert autan nem lesz szabadidom, minden napom, percem le lesz foglalva, de én nem fogom bánni, mivel sajna kistestvérem nem volt, egyedul nottem fel, és nagyon olyan természetu vagyok aki igényli a társaságot, megorulok a magánytol és igy lesz kivel mindig foglalkozzak,a férjem 14 orákat tolt a munkában, ha éjjeli muszakja van akkor meg alszik ha itthon van, ha nappalosa akkor meg kora reggeltol estélig egyedul vagyok, megfozok, kitakaritok, stb. de még igyis rengeteg idom marad
2011. nov. 25. 16:59
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem még 4 és fél hetem van hátra de nagyon lassan telik az idő,már minden készen van mert féltem, hogy nem leszek kész időben,remélem a karácsonyt már itthon töltjük.Szép babavárást kívánok mindenkinek.
2011. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!