Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kik lettek újdonsült Kismamik?...

Kik lettek újdonsült Kismamik? Én ma teszteltem +! Van itt más is ugye aki a napokban +-t tesztelt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem múlt hét szerdán nem jött meg! Másnap reggel + lett a tesztem, aztán 2 nap múlva is. A csík egyre erősebben látszot :) Most vagyok 5 hetes, de az orvos azt mondta, ráérek a jövő héten menni! Sőt az lenne a jobb, ha cak akkor mennék :)

Állíólag akkor már a szívhangját is meg fogjuk hallani a kicsinek :) A férjemmel már alig várjuk :)

Graulálok Neked a + teszthez :)

2010. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hétfőn teszteltem +at, ma voltunk orvosnál és ő csak megerősítette, hogy én is 5hetes vagyok, mint TE, kedves első válaszoló. Azt mondta, minden rendben van, de még ilyenkor nem tud sokmindent mondani, nagyon az elején vagyunk! És Te, kedves Kérdező, mennyi idős lehetsz? Gratu mindkettőtöknek! Ja, és még valami: a teszt azt írta, 3 perc múlva látható az eredmény, és 10 perc múlva már nem. Na most nekem kb. 5-10 másodperc alatt kijött a két csík, és azóta is 2 piros csík látható a teszten! Hétfőn csináltam...:)
2010. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra, hogy nem fog látszani a 2 csík csak annyit, hogy én eltettem a tesztet emlékbe, ami + lett. Most lett 1 éves a babám és még mindig látszik.

Mindenkinek gratulálok!

2010. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek KISMAMIK,ANYUKA!

Én csak tegnapra nem vártam,nem is jött:)Gondoltam tesztelek,mert gyanús a dolog...hát így lett +.Tegnap reggel szépen fenn volt a hőm kereken 37,ma 37,1 itt lett gyanús,és hogy nem jött meg:)

Csudába is!Csak sikerült ,mert augusztus óta próbálkozunk.

Én elvileg 4 hetes és 1 napos lehetek.

(hzzáteszem:2 hónaja hőt nem mértem,nem használtam ovutesztet,semmit,nem is figyeltem magam....mert nagyon görcsöltem korábban)

2010. márc. 10. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze GRATULÁLOK Nektek!:)
2010. márc. 10. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!