Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek hamar telnek...

Tímea1987 kérdése:

Kismamik nektek hamar telnek a hetek? Akik már a végén járnak vagy a napokban szultek

Figyelt kérdés
nekem még 2 honap van hátra,és már számolom napokat, minden nap megnézem a naptárt ahol be vannak jelolve a napok, visszaszámlálás, 70-60-50...nap.Még 9 hét, amit tudom hogy hamar itt lesz, csak nehéz várakozni, legszivesebben már a kezeimben tartanám a kisfiamat,férjem nyugtat hogy neaggodjan, mindig azt mondja hogy nem csak ez fog hamar eljonni, hanem nem sokára azt fogjuk mondani:szivem, már a 3.fogacskája bújik ki:-)aranyos tole. amugy elvezem a terhessegem, nincsen vele gond , de azért ha tehetném már legszivesebben a kezeimben tartanám a picim. Ti hogy voltatok ezzel?hamar elteltek az utolso hetek?
2011. nov. 25. 07:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kedves válaszolok na miujság veletek?
2012. jan. 8. 11:25
 12/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

38+4 hetes vagyok.

Iszonyat milyen lassan telik már az idő. Úgy érzem sosem telik le ez a 2hét.

2012. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Helo!

Én a 8.válaszoló vagyok, és még mindig egyben vagyunk, kedden töltöm a 41.hetet, és semmi jele a szülés közeledtének...

Te hogy vagy Kedves Kérdező?

2012. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!