Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi csikok a tobbedik...

Terhessegi csikok a tobbedik terhessegnel?

Figyelt kérdés

A 2. babamat varom, a 33. hetben vagyok es most vettem eszre, hogy elkezdett megrepedni a borom a hasamon.


Olyan logikatlan, hogy miert epp most!

Vekony vagyok, az elso babam nem reg szuletett, tehat a borom sokat azota nem oregedett. Akkor 25 kilot hiztam, hatalmas lettem a vegere, a hasam is nagy lett, mert a baban kivul meg hajacska is nott oda boven. Nem kremeztem tobbet, mint most. Megsem csikosodtam.

Szules utan szinte teljesen visszahuzodott a borom, a testem meg feszesebb lett a sport miatt, mint elotte.


Most a 2. babat varom, keveset hizom, a hasam nem nagyobb, mint az elsovel volt ennyi idosen, sot, talan kisebb is, feszes, gombolyu pocakom van. Joval kisebb, mint az elsovel volt szuleskor.

Ha mar egyszer ettol nagyobbra is nyult repedes nelkul, akkor miert reped epp most?


Koztetek is van olyan, aki csak a tobbedik terhesseg alatt csikosodott? Durva lett a borotok a vegere?

Merthogy meg het hetunk van hatra, most fogok csak igazan noni...


2010. jan. 2. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a 3. terhesség alatt szereztem pár csíkot,de nálam érthető volt,mert ikreket vártam.
2010. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egész véletlen nem fekszik másképp a második babád mint az első?

Lehet hogy neked nem, csak egy ötlet.

Nekem a csajom (második baba) 37.hétig faros volt és mivel a fejecskéje volt fent, ezért ott repesztett a börömön 4-5 kicsi csíkot.

Szerencsére megfordult és tovább igy nem repedtem.

(7 hetes a lánykám és már el is halványultak).

2010. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!