Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magánorvosom van, megtehete...

Ha magánorvosom van, megtehetem, hogy az általam kívánt helyre járok vérvételre?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a kérdésem,hogy az első terhességemnél magán orvosom volt és nem a körzeti kh-ban szültem-pont emiatt volt saját dokim ,mert nem akarok a dél-pestiben szülni...

Viszont szeretnék a lakhelyemnél menni a vérvételre ,mert így akkor nem kellene a kisfiamat korán magammal rántgatni mindig,mert ráérnénk később lemenni vérvételre,nem beszélve arról,hogy a terheléses itt zsömlés,nem pedig cukros..

vajon bele mennek ebbe a dokik?

term terhes gondozásra hozzá járnék,uh-ra meg a khba..csak a vérvételre ide,mert 3percre van a házunktól... mi a véleményetek?


Gázos ha rákérdezek erre a telefonba tőle?..mert akkor el sem megyek hozzá ha nem tudjuk megoldani..6hetes vagyok és császáros valószínű ,ezért lenne jó nála maradni....


2010. jan. 1. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nemhogy másik kórházban, de még másik megyében is szültem. Ikreket vártam, így (a biztonság kedvéért) ajánlott volt ott keresnem orvost, mert csak ott volt koraszülött osztály. Ettől függetlenül a vérvételt ott csináltattam ahová egyébként is jártam. Eszembe sem jutott, hogy ne ott vegyék le. Az orvosodnak sem lesz semmi kifogása ellene.

Boldog Babavárást! és B.U.É.K!

2010. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Természetesen ott mész el vérvételre,ahol akarsz!DE mindenképpen beszéld meg az orvosoddal a dolgot!Biztosan nem mondja azt,hogy nem lehet!
2010. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hello


én a hetedik kerületben lakom


a nőgyógyászom magánrendelésére jártam terhesgondozásra (néha) ez a millenáris parknál van


amikor besűrűsödtek a vizsgálatok akkor viszont az állami rendelésére jártam a déli pályaudvarhoz


a terhesség alatt az összes labor vizsgálatot a VII. kerületben a péterffy rendelőintézetben csináltattam mert ez van a legközelebb


és miutána a nőgyogyiban a sote II-n szülész ezért ott szültem

2010. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oda mész vérvételre, ahova akarsz.Ezt figyeld én hogy csináltam: vérvétel Fehérváron, magándoki Pesten, Integrált és Kombinált teszt Fehérváron, 4D Istenhegyin, NST Fehérváron, szülés a SOTE-n:)Hát nekem így volt jó.
2010. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)16.30ostól kérdezném?hogy nem szólt bele a magándoki,hogy nem mindegyik vizsgálatra mentél oda?

mert az enyém is előszeretettel hívogat vissza 9ezrekért..havonta... a nagy vizsgálatok persze a khban vannak és nem tudom mit tegyek..

2010. jan. 1. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

16:30

szia, a doktor mondta hogy térjek át inkább az állami rendelésére mert sűrűsödnek a vizsgálatok és a pici enélkül is elég nagy költség, pedig a terhességet megelőzően már jó ideje oda jártam :)

de a szülés utáni 6 hetesre már ismét a magánra hívott

mond meg a dokinak őszintén hogy nem bírod fizetni a sűrűsödő magánrendeléseket, ha notmális és nem csak pénzéhes akkor megérti, ha nem akkor inkább vákts dokit :(

2010. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy a Szt Imrében szeretnék úja szülni-meg voltam elégedve a körülményekkel ,viszont a dokik közül szinte egyik sem normális.Az enyém még csak csak,de ez is szereti a pénzt..valahol én azt várnám,ha már magán orvosom lesz és nem kevés-9000ft ot fizetek a rendelésért-már lehet 10et akkor bizalommal lehessek felé és tényleg elmondjon mindent.De ez a doki is csak akkor beszélt ha kellett és egy vizsgálat nem volt több kb 5-8percnél.Azért valahol 10ezerért többet várnék,de lehet csak én vagyok eltévelyedve.

A szülés 60ezer ft volt.. és a végén volt nagyon furi ,mert a varrat szedésnél adtam oda a pénzt-szülés után 6nappal volt és mikor kijött a férjemnek nem is köszönt elment 5lépést és akkor fordult vissza,pedig egyedül ő állt a folyosón a babával és ismerte mert járt velem a rendelésre..

szval nem tudom mit tegyek..most arra gondoltam ,elmegyek az sztk ba csak azért,hogy legalább elinduljon a vérvétel és a védőnős dolog és utána elmegyek hozzá-bár ha emelte a tarifát nem tudom bírni fogjuk e..

2010. jan. 3. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!