Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz a továbbiakban szerint...

Mi lesz a továbbiakban szerintetek a babucimmal?

Figyelt kérdés
Az uh-n a 32. héten a baba súlyának 1400 g mértek és azt mondták, hogy 30% el van maradva az átlagos babáénál. De eddig minden a legnagyobb rendben van én is jól vagyok. Se nem dohányzom és eszem rendesen. Az orvosom azt mondta meg a szülésznőm is, hogy nyugodjak meg mert még most kezdi el a zsírpárnáit növeszteni. Szerintetek? Lehet valami baj e miatt, hogy kicsi a súlya? Az oxigénellátás a méhlepény és a magzatvíz is rendben van...
2010. jan. 1. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nincs gond,nem mindegyik baba fejlödik egyformán.mikor 20 hetes voltam,és az uh-n nekem is azt mondták kisebb mint kéne,akkor 18 hetesnek felelt meg.érdekes,mert a 30.ik héten meg rendben volt a méret,ott volt 1600gramm,de viszont ott meg a magzatvizem volt kevés.a 36.ik heti uh-n meg minden rendben volt.ugyhogy ne ijedj meg a legközelebbi uh rendben lesz.ha rendesen táplálkozol,jo a lepény,akkor nem lehet baj.nyugodj meg és csak pozitivan,én is mindig csak paráztam mindenen.még sokszor most is,pedig tudom,hogy minden okés.40 hetes kismama
2010. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták, hogy nincs gond, akkor biztos nincs baj. Valóban kicsike, de az is lehet, hogy kicsit mellé mértek, mert ezek csak becslések.

Szerintem, ha teheted, járj egy kicsit sűrűbben ultrahangra, és akkor látni fogod, hogy "beindul" a kicsike, mert nem minden baba fejlődik egyformán. LEhet, hogy két hét alatt "behozza" a lemaradást!

Minden jót!

(34 hetes mami)

2010. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó szerintem se aggódj ezek a súlybecslések amúgy is oylan félrevezetőek. Nekem a 33.héten a csajosomat 1650 grammra hozta ki a gép és az utána levő UH-kon is kicsinek jósolták, vagyis hát olyan átlagosnak, 3 kiló-3300 körülire.

Namost ahhoz képest megszületett 4300 grammal !!!! :)

Ennyit erről :)

2010. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom az utolsó másfél hónapban hízta a legtöbbet. A végén már azon izgultam hogy fogom megszülni.

Nyugi, ha baj van úgyis szól az orvosod.


5 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Nekem úgy elnézték a súlyát, hogy csak na.
2010. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tuti nincs semmi gaz, nyugodj meg. Az en babomat a 36. heten 3600 grammra saccoltak, ezek utan 37+3 naposan megszuletett 3280 grammal. Elteresek mindig vannak, raadasul ugy tudom, hogy a sulyt a BPD-bol merik, ami nekunk a 36. heten a 40 hetes atlagnak felelt meg, es szerintem az elteres nagyobb volt, mint 30%. Nyugi, ha a doki is azt mondta.

10 napos baba anyucija

2010. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nincs semmi gond, nekem ekkora volt a 30.hétbe és 3080gr-mal született. Lehet hogy a tied egy picit kisebb lesz, de az még normális, hisz sok baba születik 3 kg alatt. A másik dolog, hogy most kezd csak igazán hizni, valószinűleg behozza ne aggódj, főleg, hogy mindent rendben találtak.
2010. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Te is kisebb termetű vagy? Akkor szokott még ilyen előfordulni.
2010. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!