Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3:1-ben kávét iszom az árt...

Ha 3:1-ben kávét iszom az árt a babának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 17. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt a babának a kávé,ha mértékkel iszod,a 3:1ben kávéban pedig nincs is annyi kofein mint egy rendes feketében,úgyhogy nyugodtan ihatod!(3 gyerkőc anyukája)
2007. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem nagyon tesz jót neki mert azért abban is van koffein. Kérdés hogy milyen a vérnyomásod mert ha esetleg egy kicsit még magas is akkor szerintem semmiképp ne igyál!
2007. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő és a doki szerint is napi 1-2 kávétól semmi baj nincs!A mérték a lényeg,de ez nemcsak a kávéra vonatkozik!
2007. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ittam a terhességem alatt, bár csak reggel egyet. Gyönyörű, egészséges fiam van. 1-2 kávé még nem árt, hacsak nem magas a vérnyomásod.
2007. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nos én 15 éves vagyok és fiú. rendszeresen kávézok a suliban (hosszú kávé feketén sok cukorral) napi 3 csészényi. És szerintem a 3:1-ben kávé sokkal károsabb a szerveztre mint a rendes kávé. a kávé egy természetes származék mig a 3:1-ben inkább valami ami egykor kávé volt de szintetikus körülmények közt port csináltak belőle. reggel 1 csésze IGAZI kávé tejszinnel nem fog ártani senkinek
2010. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!