Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami rendellenessége...

Lehet valami rendellenessége a a babának, ha néha iszom egy pohár sört?

Figyelt kérdés
Terhességem elejétől heti egyszer kétszer iszom egy pohárral. Van aki szerint egészséges,de van aki azt mondja ártalmas. Más is szokott inni? 32 hetes km
2009. júl. 3. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy 40%-os konyak is javasolt havi egyszer,akkor szerintem a 6%-os sör nem!Jót tesz a veséknek és a vérnek is!Váljék egészségedre!
2009. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a sör is!Bocsika elírtam! :-D Sok boldogságot,könnyű szülést,jó egészséget és szép estét kívánok!
2009. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en 36 hetes vagyok, es kb. harom honapja ugy rakaptam a sörre, hogy napi egy üveggel megiszom. Igaz, en alkoholmentes Radlert iszom, jo hidegen... :) Megkerdeztem a dokimat, azt mondta nyugodtan ihatom. Sot, ö meg bort, pezsgöt is javasolt, mondvan, hogy a kellemes közerzet javitasaert megengedheti maganak egy kismama is.

Ugyhogy a magam reszeröl a Radlerre szavazok, es a tejkepzödest is ettöl varom! :)

Esetleg te is probaljal ki alk.menteset, szerintem az is izleni fog majd neked. :) Szia O. : )

2009. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy nem, sőt néha még ajánlanak is alkoholt, persze csak nagy mértékkel, görcsoldó hatása van.

Úgyhogy ne aggódj, van amikor a férjeméből iszok egy két kotyot én is.De nem többet.

2009. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pocakosok!Kedves egészségetekre!Ugy megnéznélek benneteket együtt sörözés közben

"két hordo és a kézben két korso"

Bocs nem szemétkedni akartam veletek

2009. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
abszolute nem, minden alkohol kerulendo
2009. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki, hogy egy-egy pohár bor/sör nem árt, sőt. Mondjuk ne töményet nyomjál, de a vörösbor még használ is, ha mértékkel iszod.
2009. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19:58 egyáltalán nincs igazad!ihat egy kismama alkoholt,persze mértékkel és nem töményet!maximum konyak!
2009. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A dokim szerint ,javitja a lepény vérellátását a sör fogyasztás, állitólag régen a bábák ajánlották is a mamáknak, Én is kivántam egy időben a sört, és akkor majd minden este ittam is egy pohárral:-))
2009. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En terhessegem elejen rengeteg froccsot ittam.Egyebkent utalom a bort,most ra se tudnek nezni egy pohar hosszulepesre,de akkor egyszeruen nem birtam ellenallni,azota sem kivanok semmit ugy mint akkor a bort...
2009. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!