Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez? Hematóma...

Mit szóltok ehhez? Hematóma miatt feküdnöm kellett, ami már hála felszívódott. A nődokim azt mondta visszaenged dolgozni csak töltsem be a 12. hetet. A körzeti doki azt mondta, hogy ilyet nem lehet csinálni.

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhessédet nem lehet megszüntetni.Ha a nődoki mégis meg akarja szüntetni "erős" indok kell hozzá és ha bármi történne velem nem tud újra táppénzre venni!!!Ha jól érzem magam,nincs semmi panaszom miért KELL itthon maradnom???Miért nem tud visszavenni később újra tp-re???(10+6 vagyok)
2009. dec. 31. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen, visszamehetsz és később TPre mehetsz nyugodtan. Én a hányás miatt voltam otthon, egészen a 22. hétig. Addig a nőgyógyászom veszélyeztetett terheses indoklást írt mindig a körzetinek, és a táppénzes papíron is aként szerepeltem. Aztán jól lettem, visszamentwem pár hétre, majd úgy alakult, hogy a 30. héttől megint táppénzre mentem, akkor már végleg, és akkor is veszélyeztetett terhességes papírjaim voltak.
2009. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

2009. dec. 31. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematómaám az előző terhességem alatt.Az 5.hét körül véreztem is miatta legalább 1 hétig.Ez idő alatt elmentem szabira,utána amikor elmúlt visszamentem dolgozni,és a terhességem 33.hetéig dolgoztam.Semmi bajom nem volt.Ráadásul meddőségi klinikán is és a saját dokim is vizsgált ez idő alatt.szerintem a házidokid nem jól tudja,nekem volt olyan ismerősöm aki a terhesség elején és a végén volt táppénzen!
2010. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!