Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy tesztet és...

Csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hogy számoljam ki mennyi idős vagyok jun. 29-én volt meg utoljára?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál de azt mondta hogy terhesség gyanúja áll fenn, de uh nem csinált. Azt mondta két hét múlva menjek vissza.
2008. júl. 29. 19:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
nagyon jó orvos.
2008. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet azért volt ilyen bunkó, mert fiatal vagyok vagy nem adtam neki pénzt!
2008. júl. 29. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Menj rá erre a linkre: [link] Ha biztosra szeretnéd tudni, keress fel priviben egy nőgyúgyászt, akinek van uh-ja. Én is így voltam. Ilyen korás "csak" úgy nem küldenek el uh-ra.De én meg akartam róla bizonyosodni, így felkerestem egy privát dokit, ott pedig már látszott a petezsák, benne a szikhólyaggal:))Jó babásodást!
2008. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
pénzt?azért hogy megállapítsa,hogy terhes vagy?de hogy ég azt sem "tudta"megmondani...énis fiatal vagyok mégis megállapította a doki,pedig elég bunkó:))
2008. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
még annyit,hogy engem már akkor elküldött uh-ra.
2008. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az első terhességemnél azt mondta a doki, hogy 2 hét múlva menjek vissza, uh-ra. Nem értettem, hiszen akkor már több mint 6 hetes voltam. Aztán rájöttem, hogy azért, mert olyan ősrégi uh készülék volt az intézményben, amin még 8 hetesen is csak elmosódott foltokat lehetett látni.

Szerintem is keress egy magánrendelőt, ahol van uh.

Egyébként a terhesség korát az utolsó mensi első napjától kell számolni.

2008. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor kereken 5 hetes vagyok igaz?
2008. júl. 29. 20:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg most 4 hetes terhes vagy. Az orvos valószínűleg azért nem csinált uh-t, mert korai szakaszban van a terhesség. Bár azért nem tudom miből tartott volna...

Nekem 6 hetesen csináltak először uh-t, és akkor is csak 23 mm volt a petezsák átmérője! Lehet, hogy 4 hetesen még nem látszódna semmi. :(

2 hét múlva biztosabbat fognak mondani!

Majd szurkolok! Kitartás addig!

33 hetes kismama

2008. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most elvileg 4 hetes és 2 napos terhes vagy. Nekem a dokim már amikor mondtam neki, hogy tervezzük a babát akkor azt mondta, hogy ha kimarad a mensim és pozitív a tesztem akkor azután kb 2-3 héttel menjek el hozzá mert akkor már van szívdobogás is ami nagyon jól látszik az uh-on. Ezért mondta gondolom az orvos hogy 2 hét múlva menjél vissza. Ilyen korai terhesség még szerintem nem látszik az uh-on csak az hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyád.
2008. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget lányok!
2008. júl. 29. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!