Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már eü kürete,...

Akinek volt már eü kürete, leírná nekem utána hogyan alakult az élete?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mennyi ideig nem lehet szeretkezni,tampont használni,mikor jött össze utána a baba,stb? Köszönöm!
2009. dec. 29. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Missed ab miatt volt nekem. 6 hétig semmi szeretkezés, és a 3. hónap végéig védekezni kellett. Utána az első nem védekezésből rögtön összejött a pocaklakónk, aki most 10 hetes.

Tampont nem használtam a küret óta.

2009. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12. heti terhességet szakítottak meg, mert beteg volt a baba. Csak 1 hétig véreztem, 3 hetes kontroll után már lehetett "gyakorolni", bár nem ajánlották a teherbeesést. 3 hónapot vigyáztunk, azután az első éles hónapban össze is jött a babánk, most vagyok 33+5 hetes, és már alig várjuk, hogy a kezünkben legyen:-)))
2009. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek és boldog babavárást kívánok!!!:)
2009. dec. 30. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi:) Te is hasonló cipőben jársz?
2009. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap csinálták meg nekem...és kíváncsi vagyok,mi vár rám,milyen esélyekkel indulok!
2009. dec. 30. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom!.(

Reméljük Neked is 3 hónap után sikerül!

2010. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!