Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok mikor kezdjem...

32 hetes vagyok mikor kezdjem el össze pakolni a korházi csomagot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdheted. Apródonként pakolj be mindent. Így semmi lényeges nem marad el és nem kell az utolsó pillanatban kapkodni. Persze remélhetőleg van még időd, legalább 5 hét jó lenne. De a szekrény aljában elfér az a csomag. Összerakhatod azt 2-3 hét alatt is.
2009. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 33. hetes vagyok, de még nem pakoltam össze. 35. hétre tervezem, addig még vennem kell egy-két dolgot, de én nem szeretem az ünnepek körüli felhajtást, ezért majd utána beszerzem a még szükséges dolgokat, és aztán pakolok. Elméletileg nem kellene szülni 37. hétig...én nem is készkülök hamarabb, ha viszont menni kell hamarabb, akkor az nem túl jót jelent, akkor pedig nem fog érdekelni a csomagom.

Minden jót!

2009. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én már összepakoltam nagyjábol ami tudom, hogy nem kell addig.

Eddig össze van a szekrényben készitve, amiket megvettem a csomagba.Szőlőcukor,papucs,törölköző, háloing,pizsama,mellszivo,házassági anyakönyvi kivonat, tena betét,bugyik,babának pelus ha nem lenne elég, popsitorlo,body 5db, ha esetleg kéne.Ilyenek.

Amire nincs szükség már odaraktam a szekrénybe, csak be kelljen pakolni.



31 hetes km

2009. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már a 28. héten bepakoltam, mert azt mondják, ha 7 hónapos vagy, akkor pakolj, bármi megtörténhet. Most 37 hetes vagyok. Én nem lennék nyugodt, ha még nem lenne bepakolva, de én ilyen vagyok.
2009. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 hetesen összepakoltam és raktam mellé egy kis papírt amire ráírtam, hogy még mi kell bele. Amikor valamit megvettem azt kihúztam. 35 hetes vagyok és benne van minden. Amikor jönni akar a babus akkor már nem lesz rá gond.
2009. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok,és én még nem kezdtem el. De hogy olvasgatom akkor munka után irány a bolt :)
2010. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szülésed volt? Azért azt még elmondom, hogy 38 hetes vagyok, és még nem kezdtem el pakolni
2010. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33 hetes kismama vagyok én 2 hónapja szerzem be a cuccokat szépen ráérősen, a csomagba szerintem minden benne van már, a baba holmin kívűl azt apa hozza be aznap amikor haza megyünk.
2010. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!