Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogok mar megszulni?

Mikor fogok mar megszulni?

Figyelt kérdés
penteken leszek 40 hetes de meg mindig semmi jele annak,hogy jonni akarna a babam pedig mar nagyon szeretnek vele talalkozni!Mit tegyek hogy hatha kijonne?mar amugy is jo lenne tul lenni mert mar nem nagyon birom magam!ti hany hetesen szultetek?
2009. dec. 29. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem sem volt semmi jele és ugyan így éreztem. A dokim a 40+3 naposan befektetett a kórházba, másnap reggel éhgyomorra kaptam oxitocin infúziót és aztán visszaküldtek a kórterembe, hogy semmi jele még mindig. Aztán 2 óra múlva elment a magzatvíz és rá 6 óra múlva meglett a bébi :) De biztos az oxitocin játszott közre.
2009. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a málnalevél teát.
2009. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sex is jót tesz ilyenkor,mert a spermákban lévő anyag is megindíthatja a szülést.
2009. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elso lanyomat 38+6, a masodikat 38+5 hetre szultem. Kiprobaltam egy csomo dolgot, szex, forro furdo, lepcsozes, hegyi seta, tollas, de semmi nem inditotta el. Turelem es kitartas! Konnyu szulest!
2009. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi lanyok akkor csak varok turelmesen!

a malnalevel teat iszom 37 hetes korom ota de semmi eddig!

2009. dec. 29. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

én is igy kétségbe voltam esve és képzeld 41+1napig húztam kitartás már

nem sok van

2009. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmnek azt javasolták hogy lépcsőzzön, mikor már egy héttel túlhordta a babát. Bár az sem segített rajta, de ki tudja!
2009. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia én 9 napot húztam rá ,de így jobb is addig pihenj nagyon sokat mert a baba egész éjjel ébren tart!!!

Ne akard beindítani a szülést bármennyire is kíváncsi vagy!

Nekem is indítani akarták 16 án reggel 7 kor de a töki hajnali 4 kor azt mondta ő ki akar bújni és 9 25 re meg is született!!!Minden jót könnyű szülést neked!!

2009. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!