Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor raktátok össze a...

Ti mikor raktátok össze a kiságyat? Mikor pakoltátok össze a korházi cuccokat? 30 hkm

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 13:17
1 2
 1/11 +bloodred+ ***** válasza:

A kiságyat akkor raktuk össze, amikor úgy 36 hetes voltam.

A kórházi cuccokat meg kb. 37 hetesen pakoltam össze, a legfontosabbakat, mert éreztem, hogy nem várja ki a fiam a 40 hetet. 38+6-ra született. Reggel 5kor elkezdett folydogálni a magzatvizem és akkor még úgy önkívületben pár dolgot bedobáltam a táskába.:D

2014. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kb. 38 hetesen.
2014. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor már tudtam, mit viszek, csak össze nem pakoltam.

Viszont adók egy tippet: vegyél eldobhato bugyit. Sajna előfordulhat hogy elcsuszik a betét és osszeverzed a bugyit. Nagyon praktikus, ha nem kell a kórházban kisikalni nehogy foltot hagyjon. Ráadásul nem melegít annyira (ha jól gondolom nyár közepén szülsz)

2014. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen akkor kb:-) mar nekem is megvan a listàm és sok dolgot meg is vettem már,amit beviszek. Mar be kellett mennem a kórhazba, görcsöltem bent tartottak 1ejszakara... Akkor nagyon megijedtem mert azt mondtak kb 3napig leszek bent...persze nem volt semmi összekészitve...ezert gondoltam hogy 1taskaba elálldogál ameddig kell...
2014. máj. 17. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyerekszobát a párom rakta össze amíg a korházban voltunk. A kórház csomagot a szülés előtti nap, de program császár volt végül így ez nem nagy cucc, akkor volt 39+5.
2014. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, és most hétvégén csináljuk meg a gyerekszobát, holnap ha még lesz kedvem, a táskámat is lehet hogy összepakolom. :)
2014. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szerdára vagyok kiírva. Május 1-én tettünk egy sétát a párommal, nagyon jól is esett, de egy "törlés erejéig" véreztem picit. Pont elég volt ahhoz, hogy összepakoljam a kórházi táskát. Azóta semmi panasz, de örülök, hogy csak bele kell kapaszkodni és indulhatunk. :) A kiságyat használtan vettük a 33. hét körül. Úgy volt, hogy Apuka rakja össze, míg a kórházban vagyunk a picivel, de nem bírtam magammal, míg dolgozott, összeraktam. :) Megmagyaráztam, hogy muszáj volt, hogy szokjuk. :) Csak mosolygott. :)
2014. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, a kiságyat egy hete raktam össze és be a helyére, jövőhéten be is lesz rendezve. Most mostam vasaltam ki a ruhákat, ma elkészül a szekrény így be is tudom pakolni. A kórházi cuccomhoz még kell pár dolog, jövőhéten azt is beszerzem, ami meg van ki van már mosva. 2. baba, esélyes hogy hamarabb jön.
2014. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is 30 hetes vagyok,most van festés!Pár nap száradás és aztán pakolás a bútorokat a kicsinek!

Szerintetek korai még?a kórházi cuccomat még nem szedtem össze!

2014. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, most vettük meg és egyből fel is állítottuk a kiságyat, mert multifunkciósat vettünk, ami a dobozban is nagy helyet foglalt, így gondoltuk, hogy akkor már álljon a helyén :)

A kórházi csomaggal még várok, remélhetőleg még van bőven időnk, de épp ma vettem meg 2 hálóinget, mert le volt akciózva :)

2014. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!