Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tudtátok, hogy gyermeket...

Meg tudtátok, hogy gyermeket vártok mikor vásároltatok baby cuccokat kiságyat hordozót babakocsit. -?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 32. hét körül kezdtünk el vásárolni!
2012. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetes terhes voltam mikor kiderült a terhességem és rögtön vettem babarucikat...bodykat rugikat fehér színben.

A komolyabb felszereléseket már a utolsó két hónapba szereztük be,addig gyűjtöttük a pénzt az egészségkártyán.

Ilyenekre gondolok,hogy légzésfigyelő,babamérleg,lázmérő,párásító, cumisüvegek sterilizáló.

A kiságyat öt hónapos terhesen vettük meg,de használtan kompletten a teszveszről 21000 forint volt futárral együtt és benne volt a kiságy,a matrac,3 lepedő,takaró,párna 2 váltás ágyneműhuzat,rácsvédő, baldahinvas,baladhin.Tehát tényleg komplett volt és nagyon szép.Babakocsit és a babahordozót is az 5.dik hónap körül kaptunk anyukámtól.

2012. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

34. het utan.

Jol tettem, mert akkor kezdte el a csalad az ajandekozast, kaptunk sok-sok ruhat, a ferjem szuleitol ajandekba kaptunk kisagypenzt (nem lett volna ra szuksegunk, de azt Ok akartak fizetni, inkabb nem vettek aprosagokat). Szoval mire szetporcioztam a ruhakat kiderult, hogy kb csak overallt, egy halozsakot kell venni, babakocsit es pipereket.

Szerintem ezeket a ruhakat akkor is megkaptuk volna, ha elotte en is veszek, akkor meg dupa annyi lett volna.

2012. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok a 2.babámmal, és az elsőnél mi is ilyentájban vásároltunk nagyobb dolgokat,mint kiságy,babakocsi. A rucikat akkor mikor megszületett! Jó,persze volt 1-1 db mindenből, de pont bababolttal szemben laktunk akkor:)Most már sok minden megvan, csak le kellett hozni a padlásról. Épp mosom őket, a mosógép megy egy adag gyerekcuccal:)Még ilyenek kellennek, mint: alkohol, gézlap, popsikrém, eldobható pelenka, stb... mert nálunk ezeket vinni kell a kórházba.
2012. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Babi0906 ***** válasza:
100%
Szia.Mi a 22 héten kezdtük el. Főleg azért, mert a kiságyat használtan akartuk megvenni és az árak még így is nagyon drágák lettek a tavalyii évhez képest. Miután ez meglett a párom teljesen bezsongott :) és nekikezdtünk a vásárolgatásnak apránként (kókuszmatrac, pelenkázó matrac, kis kád+állvány, fürdő lepedő,textil pelenka, cumi stb) ruhákat nem veszek még a családom így is nagy lázban van és vásárolgatnak mindent :)sok mindent meg kapunk, de nagyon jó érzés :) (ja meg hát azért mindent egyszerre megvenni a végén az nekünk nehezebb lenne)
2012. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 12 hetes, de múlthéten, már megkaptuk ajándékba a kinézett babakocsit anyósoméktól (utolsó darab volt féláron) tegnap pedig szintén ők vették meg a kiskádat (szintén féláron), én még nem vettem semmit, de apránként tervezem a beszerzést :)
2012. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miután megszületett a kisbaba, a férjem összeszerelte a rokonoktól örökölt ágyat, anyós segítségével kiegészítette az örökölt babaruha készletet, vett cumisüveget, hazatolta a kölcsönzőből a babakocsit meg a mérleget és kiváltotta a patikában a védőnőtől kapott recepteket (fürdető, popsikenőcs, lázcsillapító). Minderre öt nap bőven elég volt, minden szükséges dolog meglett, mire hazamentünk a kicsivel.
2012. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsővel a 7. hónapban egyben mindent megvettünk. Most 32 hetes vagyok, a ruhák és egyéb textilek mosva, vasalva készen várnak a kistesóra. Kiságyat kell még vennünk és piperéket, ezen kívül már minden kész, igaz nagyrészt a nagyobbtól örökölt holmik.
2012. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!