Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokott használni a Canesten...

Szokott használni a Canesten kombi? Már aki küzdött ilyen problémákkal terhesség alatt.

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok és van egy kevés gombám. A doki a Canesten kombit írta elő. Nektek elég volt az a három szem hüvelytabletta?Annak idején mikor volt ilyen problémám, akkor nekem a Diflucán hatott csak, de ugyebár akkor nem voltam terhes. Szerintetek elég ez vagy van valami hatékonyabb?
2009. dec. 28. 16:42
 1/8 A kérdező kommentje:
És még közben használom az Utrogestan-t is. Nem üti egymást a kettő?
2009. dec. 28. 16:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim azt mondta, hogy ennél erősebbet nem nagyon lehet használni terhesen. Én már kb az 5. ilyen kanestenes kúrán vagyok túl. Fogékonyabbak a terhesek, mint a nemterhesek. Pár napja hagytam abba, reménykedek, hogy szülésig már nem jön vissza, mert császározhatnak is, ha nagyon makacs a gomba.


39+2 kismami

2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én most másodjára csináltam végig egy ilyen kúrát, az utolsót most karácsonykor, és nekem utána sokáig jó lesz. szerintem kettőt egyszerre ne használj. a kombi nagyon jó. 37 hetes km
2009. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok Génia 92-t! Rendbe teszi a hüvelyflórátokat, nem tud elszaporodni a gomba.
2009. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Genia 92 nagyon jó,ismerem, de gombára nem hat.

Muszáj használnom az Utrogestan-t is, mert azt azért kaptam hogy megmaradjon a baba.

Nem a gomba miatt használom mind a kettőt.

2009. dec. 28. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3* használtam az előző terhességemnél, nekem elég volt a canesten kombi. Hogy mivel egészíted ki a kúrát, azt szerintem érdemes lenne megbeszélned az orvosoddal.

29 hetes kismami

2010. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utrogestan hüvely irritációt okozott. Ezért duphastont kaptam helyette ami szájon át szedhető.
2010. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En alapban nem vagyok hajlamos huvelygombara, eletemben osszesen ketszer volt, ebbol az egyik az elso terhessegem alatt. Akkor canesten kombit kaptam ra en is es eleg volt, segitett.
2010. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!