Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka? 31 hetes vagyok

Mi lehet az oka? 31 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Ha fekszek és meg kell mozdulnom, néha a könnyem kicsordul annyira fáj a hasam alja, vagy ha ülésből felállok, az első néhány lépés csak görnyedve megy a fájdalomtól.1 hete voltam dokinál, minden rendben volt, de majd csak 14. -ére van a következő időpontom.
2009. dec. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyre nagyobb a babád és, egyre megterhelöbb az izmoknak.

A méhizom nyúlik és az ilyen irtózatos fájdalom. Pihenj amennyit tudsz! A végefele jobb lessz,mert az izmok tágulnak addig sokat.

Boldog baba várást :-)

2009. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én még csak a 27. hétben vagyok, de ugyanilyen problémáim vannak.

Múlt héten voltam orvosnál, minden a legnagyobb rendben van, szerencsére.

Viszont a kicsit megterhelőbb napjaimon nagyon rosszul vagyok.

Most is alig bírok felállni, úgy nyilal a derekamba, a farokcsontomba, illetve a combcsontomba. A felülés, az ágyban való átfordulás kész tortúra.

Ja és csak ennyit csináltam ma: mostam, teregettem, kicsit összepakoltam, felmostam és főztem.

Szóval én nem éreztem megerőltetőnek, de most hogy már egy órája pihizek egyre jobban fáj megint mindenem.

A múltkor egy depis napomon kiborultam, hogy már ennyit sem csinálhatok? Hát újra bebizonyosodott, hogy nem. Inkább apránként. Most egész éjszaka jajgatni fogok megint.

Nekem is azt mondta a doki bácsi, hogy nő a Baba, nő a méhem, nyúlnak a szalagok, és a szervezetem így reagálja le. szerintem Nálad is csak ez van a háttérben.

Ajánlom Neked azt, amit én sem tudok betartani........pihi......sok pihi

2009. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mozgás, mozgás, mozgás... ahogy írod is, csak az első pár lépés fáj, nem véletlen. ha egyébként minden rendben, akkor séta, úszás, torna. ha csak pihensz nem lesz jobb. én ha 2 napot kihagyok az úszással, ezt érzem... aztán fél óra úszás és elmúlik mintha elvágták volna. régi módszer azt hinni hogy a babának a sok pihenés kell... a sok pihenés kell, a sok mozgás után. tornától, vagy úszástól, mivel kinyújtod a tested, útmozgatsz mindent, akár 20%-al is nagyobb helye lesz!!! neki is fantasztikus érzés egy kellemes úszás után! én 32 hetesen érzem hogy imádja.
2009. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még most nő jó nagyot a pocakod, és ezt érzed így. NEkem is elő szokottt fordulni, főleg estefelé, amikor már eléggé fáradt vagyok. A baba is nyomja ott a dolgokat, pl. nagyon nehezen kelek fel éjszaka pisilni, mert annyira tele érzem a hólyagomat, pedig az eredmény nem ezt mutatja.

Valóban érdemes már ilyenkor többet pihenni, de azért sétálj, mozogj is mellette.

Addig amíg nem görcsölsz, vagy keményedsz nagyon, a többi kisebb-nagyobb fájdalom sajnos természetesnek mondható.

Kitartást, és minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!