Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kabátot hordtatok télen?

Milyen kabátot hordtatok télen?

Figyelt kérdés

Kismamaként milyen kabátot hordtatok télen főleg nagy pocakkal? Amiket találok mind "hordozós" kabát középpen kivehető egy része de én nem ilyet keresek.

Ha tudnátok képet vagy linket csatolni a ti kényelmes kabátotokról azt megköszönném.



ma 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenem van. Csak az utolsó hónapban nem tudtam már összecipzározni.

Kiengedtem maxra a derekát és jó volt.

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Noppies terheskabátot - marketplace-en vettem 15-ért. Nem hordozós fazonú volt, szerintem a körülményekhez képest nagyon csinos volt.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Kb ilyen fazonú volt

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy túlméretezett vastag gyapjúkabátom volt vagy a h&mből vagy c&aból. Nem emlékszem már. Pont összetudtam még gombolni a pocakomon szülés előtt, de amúgy a megkötés is elég lett volna. Ilyesmi:


[link]


Jó mert azóta is tudom hordani nem csak terhesen lehetett. :)

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most rendeltem Vintedről egy dzsekit, ami 2 számmal nagyobb a sajátjaimnál.

Nem akarok nagyon ebbe invesztálni, bízva benne, hogy utána jók lesznek a meglévők.


(Többi terhességemnél nem volt ennek jelentősége, mivel októberben és 2x augusztusban szültem. De most decemberre várom a babát.)

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy bő télikabátot, a testvérem szintúgy. Az egyik munkatársam oldotta meg ügyesen: gombos szövetkabátja volt és csinált egy mutatós toldást egyik oldalt lyukakkal, másik oldalt gombokkal.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem vettem külön kabátot azért mert 1x terhes vagyok télen. Bővebb fazonú kabátot hordtam.
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Én kölcsön kaptam egy Lidl-s hordozós kabátot. Igen olyan kivehető középső részest, de azt a részt ki kell venni, amíg terhes vagy, szóval teljesen mindegy, hogy adnak hozzá ilyen hordozós betétet is. Ezeknek a kabátoknak az oldalán van két cipzár, nagy pocakkal azt a két cipzárt kell kihúzni, attól lesz kismama kabát. A kivehető középső részt ki is dobhatod, ha nem akarsz később hordozni és a létezése is zavar.


(Őszi kabát volt a Lidl-ös, de vastag pulcsit vettem alá)

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem eleve egy baromi bő síkabátom van a dechatlonból, szülés előtt 2 héttel nem tudtam csak behúzni (decemberben szültem). Nem vettem semmit.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én turiban akartam xl-es télikabátot venni de nem volt rá szükség, április végére voltam egyébként kiírva de nem volt nagy pocakom, viszont március elején már nehezebben ment a cipzár.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!