Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet kezelni ezeket...

Hogyan lehet kezelni ezeket az erős hangulatingadozásokat?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok még csak és már a pozitív teszt óta nagyon erősen ingadozik a hangulatom, pedig nagyon örülök a kisbabának.

Egyszerűen olyan dolgokon akadok ki,hogy alap esetben kiröhögném magam ezzel.

(Példa,csak hogy érzékeljétek, a szomszéd férje vitt haza eperbort és azon akadtam ki,hogy amikor még nem voltam terhes nekem soha nem hozott haza a férjem eperbort ,pedig szeretem) 😃

Bármin elsírom magam,nagyon könnyen annyira fel tudom idegesíteni magam,hogy kiabálni tudnék ,forr az agyvizem.. teljesen ki vagyok fordulva magamból. Nyilván vannak jobb napjaim is.

A terhesség ezt is tudja tenni?

Van már egy kislányom,vele nem volt ez,igaz az 6 éve volt,ki tudja azóta hogyan változtak bennem a dolgok,de ez kegyetlen.

Menjek pszichiáterhez vagy ez elmúlik majd egy idő utan?

Teljesen kiakasztom magam 😃


ma 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nekem igaz később alakult ki de ugyanúgy ez van. Elsőnél nem volt ilyen, de másodiknál sokkal érzékenyebb vagyok. Mondjuk én nem kiakadok dolgokon, csak sírok :D olyan 14 hetes körül kezdődött. Biztosan elmúlik majd :D
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is a legelején volt, a 12. hétre elmúlt. Én azon a kiskutyás bolhairtós reklámon zokogtam, de vigasztalhatatlanul, pedig tök vidám reklám volt, boldogan szaladgáltak a kiskutyák, mert nem csípte őket a bolha... :D
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!