Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen erős vérzés?

13 hetes terhesen erős vérzés?

Figyelt kérdés
Ma elöntött a vér a bolt közepén, azt hittem ott vetéltem el.. azonnal mentem a sürgősségire. Picivel szerencsére minden rendben van, orvos "nem látja okát a vérzésemnek" . 7hetesen volt ilyen vérzés, akkor hematóma miatt volt elvileg. Sokszor pecsételgettem azóta is. Progeszteront szedek napi 2x,plusz vitaminok. Mással volt már ilyen? Meg tudták mondani, hogy mitől?
tegnap 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom terhességnél így voltam. Az elsőnél engem is elöntött a vér. A másik kettőnél enyhe vérzés. A harmadiknál hematóma miatt, a másik kettőnél soha nem derült ki az ok. Kb. 12 hetesen megszűnt a vérzés mindegyiknél (nem állandóan véreztem, hanem időközönként).
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyszer vetélés lett ebből, most pedig ugyanez ment a 11.hétig.

Barnázás, hol vérzés.Nem derült ki az oka, mindig rohantunk az ügyeletre de minden rendben volt hálistennek.

Már 28 hetes vagyok.

tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
1. vagyok. A dokim mondta, hogy mostanában ez nagyon gyakori probléma és nem értik az okát. Régen nem jártak be ennyien az ügyeletre ilyen problémával. Érdekes, hogy mi változott pár év alatt, hogy gyakoribb lett.
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Pont így voltam én is, a 13. héten úgy véreztem, hogy mire remegve felmásztam a vizsgálóágyra, minden csurom vér volt körülöttem. Az orvos is azt hitte vetélés, de “csak” a placenta volt rossz helyen és az okozta a vérzést, picúrka vígan elvolt bent, most itt szuszog mellettem.
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam, szintén 13.-ik héten. Kiszálltam a kádból és elkezdtem vérezni. Rohantunk az ügyeletre, addigra már a vérzés elállt, csak a betéten látszott. A baba jól volt, nem láttak semmi aggasztót, hazaengedtek úgy, hogy pár napig pihenjek, maradjak táppénzen. Nem tudták megmondani mi lehetett, csak annyit mondtak, hogy "valószínűleg egy ér pattant el valahol". Többször nem fordult elő ilyen, teljesen problémamentes terhességem volt utána. (Már 7,5 éves)
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!