Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen erős alhasi fájdalo...

27 hetesen erős alhasi fájdalom, derékfájás és a bal lábba sugárzó fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Délután kezdődtek a panaszaim, azóta is tartanak és nem tudom, hogy menjünk-e ezzel ügyeletre. Kisfiamat feleslegesen nem kelteném. Pihenésre nem nagyon javulnak a panaszok. Volt valakinek hasonló?
aug. 18. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meleg zuhany, magnézium!

Nekem nagyon sokszor volt ilyen. Többször be is mentünk a szülőszobára, de soha nem volt gond. Engem viszont megnyugtatott a vizsgálat, hogy a méhszáj zárt és a babával minden rendben.

Persze, ha bővebb folyást vagy vérzést tapasztalsz, esetleg elviselhetetlen a fájdalom, akkor menni kell! Hallgass a megérzéseidre! Te is nyugodtabb leszel, ha megvizsgál valaki.

aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem is ertem ha mar delutan szarul voltal akkor miert most fogalmazodik meg benned a kerdes?!
aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülőszobán 24 hetesen aztmonták,.bármi van, be kell menni, és hogy a 30-dik hét alatt ne is próbálkozzak ilyennel hogy majd elmúlik. Aztmondták inkább felesleges út, mint hogy baj legyen. És 2x voltam is bent. Hálistennek baj nem volt, de én megnyugodtam. És biztos nem várnék ennyit.
aug. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Mi újság? Elmúltak a tüneteid? Bementél végül a kórházba?
szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!