Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt vki, akinek kevés...

Van itt vki, akinek kevés (volt) a magzatvize?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 30. heti uh-n, ma vették észre, h alig van víz. Kaptam rá gyszert, meg mondták, h igyak sokat, de rettenetesen aggódom, h vmi baja lesz a babámnak. 1 hét múlva kell mennem vissza, de addig beleőrülök. Van itt vki, aki hasonló képpen járt? Ltt valami baja a babának? vagy megindítják előbb a szülést, vagy mi várható.
2009. dec. 28. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek volt mind két lányával jóval kevesebb. Semmi bajuk nem lett, időre születtek... Nyugalom, ne idegeskedj emiatt, sok embernek több vagy kevesebb. A neten olvashatsz róla, hogy ilyen, meg olyan rendellenességekre utal, de azzal ne foglalkozz. Ez olyan, mint az AFP... a kismamik sok részének rossz az eredménye, mégse születik beteg babájuk...
2009. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 edus83 ***** válasza:
3HETE VOLTAM ÍGY,NEKEM IS EGY HÉT MÚLVA KELLETT VISSZA MENNEM ,RETTENTŐ SOKAT ITTAM ÉS CSODA ,VALAHOGY VISSZA JÖTT A VÍZEM:))!!REMÉLEM TE IS ILYEN SZERENCSÉS LESZEL ,TÉNYLEG IGYÁL NAGYON SOKAT ÉJSZAKA IS ,REMÉLEM NEKED IS SIKERÜL:))!!34HETESKE:))
2009. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem valóban lehetséges, h "visszajöjjön" a víz. Már kb. 2 l bennem van, de nem hagyom abba, hátha valóban segít.
2009. dec. 28. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan sok volt, de mikor kórházba kerültem volt 1 csaj akinek meg kevés volt. Befektették megfigyelésre, mert túl messze lakott ahol szülni akart, de semmi komoly. Gyakran haza is járt, nem lesz semmi baj.
2009. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,és "ici-ici".....tudod megbeszéltük;)
2009. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!