Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vki keveset iszik keves...

Ha vki keveset iszik keves lesz a magzatvize?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi összefüggés nincs a kettő közt!
2008. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a baba pisilyétől is gyarapszik a magzatviz. szoval igenis van benne valami. ha neked kevés akkor igyál sokat mert a babának is jut és egyépként is napi 2-3 liter meg kell inni pláne babásan. és akkor a baba is többet tud pisilni.
2008. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a magzatvízre hatással van, viszont bizonyítottan koraszülést okozhat! Úgyhogy érdemes odafigyelni rá, hogy eleget igyál!
2008. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is igen keveset iszom sajnos, néha még egy litert sem egy nap. A magzatvizem normális mennyiésgü volt végig.

38 hetes vagyok.

de próbáld meg, igyál eleget, mert fontos. (nekem egyszer nem lett jó a vizeletem)főleg most, hogy jön a meleg!!

2008. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadék fontos de figyelj oda mennyit,mikor és mit iszol!Én sajnos a terhességem végére nagyon felvizesedtem,éjszaka közepén arra ébredtem hogy majd szomjan halok!csak ittam,ittam ,ittam!inkább ásványvizet igyál ha lehet ne gyümölcsleveket mert azok tele vannak cukorral!
2008. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!