Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek kevés a magzatvize?

Figyelt kérdés

Mit tanácsolt a dokitok?? Nekem sok folyadékot és fekvést?

Voltatok hasonló helyzetben??


2010. okt. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki ez hülyeség ez a sok folyadék.2 hét kórház volt.De ott is csak feküdni kellett,és még egy darab gyógyszet,vagy akármit amitől javulna,nem kaptam.

Kora szülést okoz a kevés magzatvíz.Én már meg szültem,makk egészséges lett a kislányon,és még egy hetet rá is húztam.


Sok folyadéktól csak sokat fogsz wc-re járni.

2010. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon kevés volt(olygohidramnion)

a sok vízivás hülyeség. nem lehet semmit tenni.

nekem fel kellett tölteni, aztán az is folyamatosan csökkent.

2010. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kevés volt, de nem volt belőle gond.

Ugyan mondta az orvos, hogy napi 3 l-t mindenképp igyak meg, de azt mondta, hogy nem emiatt, ettől függetlenül, mert ezt nem befolyásolja.

2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés volt. A vízivás neked jó, a magzatvizet nem pótolja. Engem befektetett a dokim 1 hétre, majd amikor látta, hogy nem csökken, hazaengedett 27 hetesen, de 3-4 naponta kellett mennem szívhangra és UH-ra felváltva. Ugyanis ha nincs elég víz, nem biztos, hogy ugyaolyan "gördülékenyen" tud bent mozogni a baba és ún. kényszertartást vehet fel. Az enyém pl. nem tudott befordulni. A végén nem lett baj, de császár lett.
2010. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. okt. 9. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés mennyire!!!!!! Nekem is kevés vot, több mint 4 hónapig voltam korházban, Infúzióztak állandóan! Feküdj! Annál jobb nincs! Semmi mozgás! Max wc-ig mehetsz! Sok folyadék! Amennyit bírsz! Rengeteget igyál! De a leves is folyadék!!!Nekem nem tudták megmondani, hogy egészséges lesz e a baba! De makk egészséges lett!!! Igaz hamarabb jött több mint egy hónappal!
2010. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne igyál rengeteget, baromság! az nem segít a magzatvizeden.

annyit igyál, amennyi jól esik!

2010. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!