Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után majdnem 2...

Missed ab után majdnem 2 hónappal lehet baba?

Figyelt kérdés
Ha volt már valaki igy hogy egyszerüen nem tudta kivárni a 3 hónap szünetet és próbálkoztak,sikeres terhessége lett vagy megint szörnyü vetélés!?Nekem nov 5.én volt missed abom amit elcsesztek és orvosról orvosra jártam,nov. végén kaptam norcolutot hogy megjöjjön és kipucoljon ha van még bent valami, de sajna ettöl sem jött meg csak két napig volt barnás folyásom elmentem dokihoz aki azt mondta hogy nem baj csak ennyi nyálkahártyám épült fel hogy ennyi mensesem volt. kérdeztem a dokit hogy az nagy baj lenne e ha idö elött terhes lennék,azt mondta hogy nem, nem kell megijedni.Nem tudom mert elötte meg azt mondta hogy nem lenne jó! Akkor most melyik?Lehet peteérésem sincs!?Szerintetek? Nem nagyon tudok várni.Olyan megnyugtató lelkiegben hogy probálkozunk.
2009. dec. 28. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a dokim azt atnácsolta, hogy jobb, ha várunk 1-2 ciklus fefolyást, mert akkor erősödik a méh. De hozzátette, hogy ha kapásból foganna, akkor sem kéne elvetetni, de nehezebben bírná el a testem. (barátnőm 1 ciklus feolyása után szült egészséges kisbabát, és 3 ciklus után várom, most vagyunk 11 hetesek.)


Szeintem legalább 1 ciklust várjatok. Drukkolok!

2009. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, nem megbántani akarlak, de felelőtlenségnek érzem.

tudod az orvosok nem hiába mondják, hogy 3 hónapot várni kell. ez a te és leendő babád egészsége érdekében van. valószínű nem lenne baj, ha teherbe esnél, de jobb egy olyan méhben várni az új babát, ami rendesen kipihente magát, regenerálódott stb. én nem tudnám magamnak megbocsátani, hogy a türelmetlenségem miatt valami probléma lenne megint. a Türelmet gyakorolni kell, és 3 hónap nem a világ!!!

de persze mindenki máshogy csinálja. ez az én véleményem.

2009. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem még azt is mondták hogy ha terhes maradok az azt jelenti hogy felkészült a szervezetem egy újabb terhességre, mivel ö dönt ha szervezetem nem ajar terhes lenni akkor ugy sem lesz az. az elsö válszolonak üzenem hogy köszönöm a szurkolást és neki gratulálok a babohoz!és végül is egy ciklusom volt csak nem sok volt a vérzés!Eddig 2 szer probálkoztunk ami nagyon kevés,szóval kicsi az esély hogy terhes leszek attól a kettőtől.
2009. dec. 28. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy légy türelmes! Tudom, hogy nehéz, én is átéltem ezt, ráadásul az én orvosom azt mondta fél évet várjunk a következővel! Hát annyit azért én sem bírtam várni... Négy ciklust vártam meg, közben ittam a cickafarkfű meg palástfű teát, hogy erősödjön a méhem, aztán az első alkalommal összejött a babi! Pedig borzasztó türelmetlen voltam én is, de nem akartam, hogy a türelmetlenségem miatt véletlenül megint missed ab legyen a vége! Várj, míg rendeződik a ciklusod, hagyd kicsit regenerálódni a tested, aztán hajrá! Drukkolok:)


25 hetes kismami

2009. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem múlt héten volt missed abortuszom, és úgy engedtek haza a kórházból, hogy 3 hét múlva már simán próbálkozhatunk egy újabb babával. Mondjuk nem rontottak el semmit, fájdalmaim sem voltak, úgyhogy azt mondták a szervezetem simán elbírja, nyugodtan jöhet ha akarjuk!

2009. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ne mmissed ab-om volt, hanem egy spontán vetélésem, a baba 5-6 hetes volt, és magától szépen kitisztult, nem kellett műteni. Az orvosom szerint nem kellett szünetet tartani, és a következő hónapban újra sikerült a baba. Most 5+5 hetes terhes vagyok, és nagyon aggódok, hogy vele ne legyen baj! Drukkolok neked is!
2009. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!