Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba születése előtt 1...

A baba születése előtt 1 hónappal hogy lehet kijönni 70. 000. forintból kettőnknek?

Figyelt kérdés
Ebből 40.000 hiteltörlesztés. Nem ilyen a helyzet egyébként, de a párom nem kapta meg a havi fizetését, mert nem utalta a munkáltató! Rettenetesen el vagyok keseredve, mert a számlák sincsenek befizetve, csak a hiteltörlesztés. Két hete nem voltam a boltban, napok óta nem tudtam reggelizni, mert ugyan főtt kaja az akad, de azt meg nem bírja a gyomrom reggel. Annyira el vagyok keseredve, hogy sírógörcs van rajtam, a fél délelőttöt átbőgtem.
2008. szept. 24. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél a családtól segítséget! Most ne a büszkeséget nézd, hanem a pocaklakódat! fontos, hogy ne idegeskedj!!!
2008. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kértem, anyukám segített amit tudott, anyósomék viszont lesz.rják, hogy mi van velünk. Tőlük annyi telik ki, hogy kéthavonta megkérdezzék, mi van a gyerekkel.
2008. szept. 24. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! A számlák miatt ne idegeskedj túlzottan , ha kapjátok a fizetési felszólítót szépen leírod nekik egy levélben mi a helyzet és kérsz részletfizetési lehetőséget az elmaradt összegre , nekik az a lényeg hogy befizesd,meg fogják adni . Ha nincs pénzem bevásárolni akkor kirámoloma fagyasztót és esszük ami van . Sokan vagyunk így ne keseredj el . Jó kis krémeket lehet megmaradt sülthúsból csinálni , szeretjük a tojáskrémet is .Én kenyeret is gyakran sütök,akár ideologiát is gyárthatsz hozzá hogy így sokkal egészségesebb . Nem lesz semmi baj , majd csak utal a munkáltató , meg ha meglesz a pici kapsz anyasági támogatást ...sok sikert !
2008. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Teljesen átérzem a helyzetedet. Csak sajnos ez állandó dolog. A baba születése után is kb ennyi pénzből kell majd megélnünk...
2008. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok. kimaradt az hogy nálunk állandó
2008. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
SZIA ÁTMENETILEG IGÉNYELJETEK FOLYÓSZÁMLA HITELT DE UGYE CSAK ANNYIT HASZNÁLJATOK EL BELŐLE AMIT MUSZÁLY AMÚGY A SZÁMLÁK MIATT TÉNYLEG NE AGGÓDJ EGY HÓNAP KÉSÉS MÉG NEM AKADÁLY
2008. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy 2hete nem menntél már boltba?? Akkor friis kenyeret hogy esztek,meg amit naponta kell venni??
2008. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kenyér, tej az megvan, mert Anyu a konyhán dolgozik és ezt naponta kapjuk tőle. Meg főtt kaját is.
2008. szept. 24. 14:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg abból gazdálkodni, ami otthon van. Mármint kaja. Mi befizettünk minden számlát, viszont 3 hete nem voltam boltban, azt esszük, ami itthon van, meg a mélyhűtőben.

Nekünk is van folyószámlahitelünk, azt mindenképp érdemes megkérni, és hitelkártyánk is van, ami szintén jó, mert olcsóbb, vagyis ingyenes, ha a köv. hónap 25. napjáig visszafizeted. De addigra meg már mindig jön a fizetés (mert uyge normál esetben az havonta jön), és a mínusz 30ezret pl. rátültjük a rendes számláról, és így minden hónapban mindegyik számla feltöltődik, aztán utána megint jöhet a mínusz. Így mi minden hónapban ingyen tudunk használni akár 50ezerrel többet, mint amink valójában van...

Kitartás!!

2008. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!először is szerencse hogy anyukád amiben tud azért segit nektek!anyósodék ahogy irtad nem nagyon foglalkoznak veletek ,hát gyönyörüek mondhatom én nem tudnám megálni hogy ne segitsek a gyerekemen az utolsót odaadnám neki! te pedig tudom nehéz de probálj egy picit megynyugodni hátha utalják hamarosan a párod fizuját!(a kedves munkáltató is aranyos lehet nem tudja kifizetni a bért aztán az emberek meg abból élnek meg amiből akarnak) a számlákkal meg tényleg ne foglalkozz, azt meg lehet kérni részletre is! ne keseredj el hidd el megoldódik minden !!!kitartás üdv:34 hetes kismama
2008. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!