Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba születése előtt 1...

A baba születése előtt 1 hónappal hogy lehet kijönni 70. 000. forintból kettőnknek?

Figyelt kérdés
Ebből 40.000 hiteltörlesztés. Nem ilyen a helyzet egyébként, de a párom nem kapta meg a havi fizetését, mert nem utalta a munkáltató! Rettenetesen el vagyok keseredve, mert a számlák sincsenek befizetve, csak a hiteltörlesztés. Két hete nem voltam a boltban, napok óta nem tudtam reggelizni, mert ugyan főtt kaja az akad, de azt meg nem bírja a gyomrom reggel. Annyira el vagyok keseredve, hogy sírógörcs van rajtam, a fél délelőttöt átbőgtem.
2008. szept. 24. 12:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pedig elég nagy cég, nem értem miért nem tudja kifizetni!
2008. szept. 24. 14:44
 12/13 anonim ***** válasza:

őszintén szólva fogalmam sincs, hogy akkor a fenmaradó havi 30.000-ből hogy lehetne kijönni, ha ugyebár ott vannak még a számlák is.

Szerintem itt csak 2 megoldás van:

- vagy a család segít

- vagy hitelt vesztek fel

. Vagy párod kiharcolja, hogy megkapja a fizetését. Amúgy is mi az, hogy nem fizetik ki????

Vagy pedig szabaidejében beugró állást vállal.

2008. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is rettenetes helyzetbe kerültünk, bár én még csak 22.hetes vagyok. Megszüntették a táppénzemet és a férjem pont munkát váltott, szóval ebben a hónapban 54.000 fizetésünk volt összesen...Nekem nincs anyukám, apum meg nem igen törődik velünk. Anyósomék sem állank túl jól. Szóval kétségbe estem, nem magam miatt a baba miatt. Nem volt mit ennünk. Bementem az önkormányzathoz és kértem segélyt (átmeneti) nagyon aranyosak voltak és úgy tűnik fogok is kapni egy darabig. Tudod nagyon ciki volt,mert hát 2diplomám van és nyelvet is beszélek és a férjem is ua. mégis ilyen megalázó helyzetbe kerültünk. Ilyenkor félre kell dobni minden büszkeséget és csak a babára gondolni. Megértelek nehéz időszak ez, de próbálj meg abba belegondolni, hogy hány nőnek nem adatik meg,hogy terhes legyen hiába van pénze.

Minden jót kívánok neked és fel a fejjel!!

2008. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!