Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónappal ezelőtti spontán...

3 hónappal ezelőtti spontán vetélésem után pozitív lett a tesztem. Ha a dokim ad Utrogestant, ezen kívül még mit tehetek a baba érdekében?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, nem iszom alkoholt és 3 hónapja terhesvitamint is szedek. Mi segíthet még a terhesség megmaradásában?
2008. okt. 7. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem pihenj sokat, ne végezz fizikai munkát (legalábbis nehezet), egyél rendesen és ne stresszelj!!!
2008. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semmit..esetleg ne emelges, de ha belső szervi okokból történta vetélés, pl rossz tapadás , azt az utro kivédheti, ha pedig az utro ellenére ismét előfordulna a vetélés, annak genetikai rendellenesség az oka..a betegen fejlődő babákat az utro sem tartja vissza.

Pihenj, feküdj sokat, ennek ellenére ami történt ez a terhesség már teljesen más, nem indokolt,hogy ismétlődjön.


Én veszélyeztetettség miatt kaptam utrot és segített.

Remélem neked is segít..aggódni nem szabad, mert az idegeskedéskor káros anyagok szabadulnak fel, ami nem tesz jót.

2008. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alapvetően optimistán állok hozzá és úgy érzem, hogy most nem lesz semmi baj (elvileg az előzőnél genetikai probléma volt). Csak tudni szeretném, hogy esetleg ilyenkor még mi segíthet!
2008. okt. 7. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én a 12. hét végéig használtam az utrogestant./3X1et/

7 hetet intenziven végig pihentem itthon./mindent a párom csinált./

sok-sok fekvés, pihenés,amit nekem javasolt az orvosom...nekem még kellett szednem 3X2 szem magneB6ot is..

Nagyon sok szerencsét kívánok neked:)

2008. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!