Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetnek ezek a görcsök,...

Mitől lehetnek ezek a görcsök, és a vérzés?

Figyelt kérdés
Múlt héten teszteltem, pozítiv lett, a kalkulátor szerint 6 hetes lehetek (dokim szabadságon van, így csak jövő héten rendel), de már napok óta folyamatos menstruációs görcseim vannak, az éjszaka vérezni is kezdtem!Mitől lehet ez?Volt már másnak is így?Mi lett a következménye?
2009. dec. 28. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem itt kérdezgetnék, hisz sajnos mi nem tudunk választ, csak tanácsot adni.

Öltözz fel kérlek, és menj orvoshoz. Ha a sajátod nem rendel, akkor egy másikhoz. Egy kb. 6 hetes terhességet már mutat az ultrahang. szerintem ilyenkor minden perc fontos, hisz lehet, hogy semmi probléma nincs, de lehet, hogy gyógyszeres kezelésen múlnak a továbbiak.

Remélem rendben lesztek, drukkolok.

2009. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A görcs még elfogadható, én is gyakran éreztem a terhességem legelején a "mindjárt megjön" görcsöket. Viszont a vérezgetés nem jelent jót.A görcs meg a vérzés együtt meg végképp nem!!! Menj dokihoz, mert a vérzés vetélést is jelenthet.Ügyeletre is tudsz menni, ne várj a saját dokidra!

5 hetesen nekem is volt egy kevés barnás folyásom, azonnal rohantam az ügyeletes kórházba. Szerencse hogy mentem, mert kaptam hormon gyógyszert és magnéziumot, illetve szigorú fekvésre ítélt a doki. Azóta szerencsére panaszmentes vagyok!

Ne kockáztass!Mindenképpen vizsgáltasd meg magad!

2009. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szeretnélek megijeszteni, de a vérzés a terhesség alatt nem normális jelenség. A görcsökre szedhetnél MagneB6-ot (3x1-et naponta). Én a helyedben felkeresnék egy másik orvost, vagy az ügyeletet, és nem várnék még egy hetet, a saját orvosomra, mert a vérzés fenyegető vetélésre utal, lehet, hogy csupán proeszteron hiányod van, attól is vérezgethetsz, ekkor egy hormontartalmú gyógyszert írnak fel, ami segít a terhesség megmaradásában. Tehát ne habozz, hanem mielőbb keress fel szakembert, mert akár el is veszítheted a babát. És tényleg nem ijestzgetni akarlak, de jobb ennek utánajárni.
2009. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irány az orvos, ha még szabin van, akkor bárkihez, de menj el, vetélés lehet a vége!
2009. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Sajnos nem olyan egyszerű a helyzet!Egyedül vagyok a másfél éves kisfiammal, férjem dolgozik estig, nagyszülők többszáz km-re, így nincs kire hagynom. Úgyhogy legkorábban holnap tudok dokihoz menni.
2009. dec. 28. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott a doki és addig is próbálj feküdni!
2009. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad?
2009. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Sajnos bekövetkezett amitől féltem: elvetéltem! Tegnap reggel bementünk a kórházba, és már be is fektettek, sajnos kaparásra is sor került az este, ma engedtek haza. Testileg jól vagyok, de lelkileg......:(
2009. dec. 30. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Remélem hamarosan túl teszed magad rajta! A következő pozitív tesztnél azonnal kérj az orvostól Utrogestant!!!!
2009. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!