Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet észre venni,...

Honnan lehet észre venni, hogy elhalt a terhesség? Vérzés? Görcsök?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy milyen tünetei vannak, illetve vannak-e konkrét tünetei. Sokat akkor kapnak róla tudomást, amikor a doki az ultrahang után tájékoztatja őket. Van, aki vérzik egy kicsit vagy görcsöl, de általánosítani nem lehet.
2008. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Sok kérdés foglalkozik ezzel, írd be a keresőbe, hogy elhalt terhesség!
2008. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megrémíteni, de nálam semmi jele nem volt, de tényleg semmi, az uh-on derült ki. (-:

Ne gondolj ezekre a dolgokra, nem tudod úgysem kivédeni (persze ezt úgy értem, ha egyébként is egészségesen élsz, és vigyázol magadra).

2008. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt semmi jele!!!7 hetesen még dobogott a szíve, 9 hetesen pedig már nem..pedig közben 1 centit fejlődött is....véletlennek köszönhetem, hogy megtudtam, mert a doki azt mondta, hogy ha volt 7 hetesen uh, akkor 9 hetesen most nem kell....ragaszkodtam hozzá...szerettem volna látni...és akkor jött a hidegzuhany:(((
2009. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!