Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetesen mennyit híztatok...

19-20 hetesen mennyit híztatok? Nektek mennyit mozog a babátok?

Figyelt kérdés
19.3 hetes kismama vagyok, és eddig csak 1kg híztam, 17. héten még 2 kg mínuszom volt a kezdeti súlyomhoz képest, de most is csak ennyit tudtam felszedni, mondta a doki, hogy ameddig a baba jól fejlődik nem baj, a hasam az már elég szépen nő, 178 cm, és 64 kg vagyok, eddig még 65kg sohasem voltam több. A babám mindennap mozog, és rúgkapál, persze vannak olyan napok, hogy egy picit lustább de akkor is mozgolódik, főleg este. 16. héttől érzem a mozgását.
2009. dec. 27. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én 21hetesen 2kg plusszal álltam, babuci 19hetesen mozdult meg, azóta minden nap érzem. Hol jobban, hol kevésbé, de mindig bejelentkezik!
2009. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18+6hetes vagyok,2.babával.van egy 14hónapos fiam,akivel maradt rajtam +5-6kiló,így 71kilóval estem teherbe(újra) a 170cm-hez.A fogantatástól(szinte) fogytam az 2.hónapig 3kilót.Tehát ilyen 68 és valamennyi voltam.Kb 3-4hete híztam vissza azt a 3kilót,és ezen felül 1,4kg még.most olyan 72,4-72,9között mozgok.Minden reggel csórén :-)éhgyomorra méredzkedem.

első bizonytalan mozgásokat 12hetesen éreztem-persze akkor mondenki azt mondta tuti nem az.Igazi mocorgást 16+5hetsen éreztem.Akkor szinte egész nap,és azóta egyre jobban.Főleg most,hogy kicsit görnyedve altattam a fiam,és most a nagy plüss kutyával a hasamon laptopozom(a laptop és a has között a plüss)Bár vannak időszakok,mikor kevesebbet mocorog...de már így is jobb,mint a full bizonytalanság.És a legjobb,hogy csütörtökön,pont szilveszter napján megyek UHra,remélem rendben lesz,és tudni fogjuk ki is ő :-)

boldog babavárást!

2009. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 16-18 kilót híztam akkorra.
2009. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
minusz 7 kiló, illetve minusz 6 kilónál járok. Nem hánytam, nem voltam rosszul, csak nem esett jól az ennivaló. A baba egyre többet mozog, már 2x éreztem úgy is, hogy nem hanyatt feküdtem. Most máshol érzem mint eddig, szerintem megfordulhatott. Eddig haránt feküdt.
2009. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én holnap leszek 21hetes, és 3kg jött eddig fel. a picim 18hetesen jelentkezett be először,de kb 1,5 hete érzem intenziven, napi rendszerességgel
2009. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugató hogy más sem hízott sokat.A pocitok már nektek is nagy?
2009. dec. 27. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én túlsúllyal kezdtem a terhességet most járok 4-5 kg plussznál.A hasam szépen gömbölyödik,szerintem pont ezen a héten nőtt nagyott:-)))Most már tényleg olyan kismamás:-)19+6hetes vagyok.
2009. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok

igen a hasam szép kerek,akkora mint a fiammal a 6-7.hónapban :-)

2009. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fogytam az elején 3 kg-ot és hónapokig tartottam. Most karácsonykor jött fel 3-4 kg közötti, no meg előtte, szóval úgy egész decemberben. Mivel ez így hirtelen egy kicsit sok, most leállok a süteményekkel, de végre tudok enni :). A pocakom most kezd nekem is kismamásodni. Eddig a pici zsír jól takarta :). Mozogni úgy 18 hetestől érzem, de nem folyamatosan. Csak az utóbbi pár napban érzem őt inkább este fél8 8 körül. De olyan jó.
2009. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En 179 cm vagyok es 63 kg-mal estem teherbe (ugy, hogy ennek jelentos resze izomtomeg volt, ugyanis rendszeresen sportoltam, edzettem, meg most is).

Felidosen volt rajtam kb 2 kg, akkortol kezdve viszont a heti fel kg plusz fixen jott. Es azota is ez a statisztika, a 33. hetben jarok 9 kg-nal, de ebbol egy karacsony alatt erkezett, szoval ez nem foghato a babara. :-D

Egyebkent "puhultam" eleg sokat a terhesseg alatt, messzirol sem szabad annyit edzenem, mint nem-varandosan, ugyhogy nem tudtam megtartani a korabbi izomtomeget.


Babamozgas: a 2. babamat varom es a 14. hettol ereztem. Eleinte csak estenkent. A 17. hettol latszott mar kintrol is a magzatmozgas, illetve kezzel is erezheto volt. De azutan meg hetekig igen valtozo volt a baba mozgekonysaga, voltak napok, amikor szinte folyamatosan ereztem, volt, amikor alig kaptam el egy-egy mozgast.

2009. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!