Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt duci kismama, aki...

Van itt duci kismama, aki 100kiló fölött van? Mennyit híztatok, és mennyivel született a babátok akinek már megszületett?

Figyelt kérdés
Én holnap leszek 27hetes, 122,5-ről kezdtem, most vagyok 126kg. Vajon még mennyi jön rám?
2010. szept. 19. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!118 kg-mal kezdetem a terhességet és 129 kg voltam a szülésnél, tehát összesen 11 kg volt.3480 gramm és 51 cm lett a kisfiam.A második terhességemet szintén 118 kg-mal kezdtem és most 120 kg vagyok, de mondjuk az elején sokat fogytam és azt szedtem vissza apránként.jövő héten szülök tervezett császárral és kiváncsi leszek mekkora lesz a babám.
2010. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első terhességemet 93 kilóval kezdtem (178centimhez),és 107-tel mentem szülni.Tágulás hiányában császáros lettem, 4050 gr-os lett a fiam,és 54 centi.Nem voltam cukros egyébként.

Második babával a 12.hétig fogytam 3kilót,majd a 14.hétre visszajött egy kiló.Amúgy 105 kilóval kezdtem a 2.terhességet,és most vagyok 103 kiló.

Nem tudom mi lesz a végéig,de reménykedem,h nem lesz baj...

Boldog Babavárást!

Üdv:

14 hkm + 2 éves anyukája

2010. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi, hogy írtatok! :)) Örülök, hogy nem vagyok egyedül duci kismama, én is kivi vagyok, hogy mekkora lesz a babám. Eddig azt mondták, hogy pont a korának megfelelően növekszik. :) Elsőnek üzenem, hogy kitartás, már minden órás vagy, de jó neked. :)))))) Könnyű szülést neked, és természetesen a második hozzászólónak is. :) Majd írd meg mekkora lett a babuci. Állítólag nem a kövérségen múlik a baba súlya, ezt a dokim mondta. A vékony nők is szülhetnek óriás babákat és a ducik is normál súlyú babákat. :) Majd kiderül. :) Remélem jól vagytok. :) Sok boldogásgot kívánok!

2010. szept. 19. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 94 kilóval kezdtem, és 89 vagyok most. A 22. hétben járok. Én az elején nem a hányingerrel, hanem az étvágytalansággal küzdöttem. Most már van étvágyam, de még nem jött vissza egy deka sem. Szerintem majd most fog megindulni. De odafigyelek, hogy lehetőleg ne zabáljak. :) Néha nehéz, de eddig bevált. :) Kívánom a legjobbakat! :)
2010. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

102-el kezdtem, 108-al mentem szülni, szülés után 98 voltam:) A baba 3460, 53 cm. Sajna a szoptatás alatt minden visszajött rám, sőt:(

Most azon igyekszem, hogy visszamenjek 100 alá, egyelőre jó úton haladok:)

2010. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szia!

99 kg-mal kezdtem,1 hetem van a szülésig és most is annyi vagyok.Azt hiszem szerencsés voltam mert az előző terhességnél 25 kg-ot híztam.

2010. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! én 100-al kezdtem és 126-al mentem szülni!ebből 8 kg ment fel a 7.hónap végéig és 19 3 hét alatt mert toxémiás lettem!még a lábfejemen is szétszakadt a bőr!:)a babám a 37.héten született császárral:50cm és 3400gr.most szeretnénk majd kistesót!remélem vele nem lesznek ilyen gondok!egyébként köztetek volt aki toxémiás lett?mert azt hallottam hogy ez dagi betegség!eddig azt hittem én vagyok a legkövérebb anyuka!
2010. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 106 kg-ról indultam, most 16 hetes vagyok és 102 kg, pedig nem jellemző rám a fogyás, sajnos pajzsmirigyes beteg vagyok. Az elején alig volt étvágyam.
2010. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!