Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamak, mennyit...

19-20 hetes kismamak, mennyit hiztatok eddig? Tudjatok mar a babatok nemet? Mi lesz a nevuk? Mikorra vagytok kiirva?

Figyelt kérdés

Most vagyok 19+3 hetes,eddig 2,5 kg-t hiztam,remelem ez nem keves.Tegnap tudtam meg h lanyunk lesz.Pedig a ferjem fiut akart,en titokban lanyt,de most mar nagyon boldog o is.Bonita Viktoria lesz neve es junius 29-re vagyok kiirva.Ja,azt a kerdest ki hagytam h:hogy vagytok?Van valami panaszotok?

Mindenkinek jo babavarast:)


2009. febr. 5. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én éppen ma lettem 21 hetes. Szerintem a 2,5 kg hízás eddig szuper jó. Állítólag a hízás üteme a következő (papíron): 12.hét-20.hét súlygyarapodás negyede, 20.-30hét között a súlygyarapodás fele, a megmaradó negyedét pedig a 30.-38 hét között szedi fel a kismama. Ha így számoljuk akkor tényleg jól állsz. ;)

Én eddig 3,3 kg-t híztam és a védőnőm is meg volt elégedve ezzel az eredménnyel.

A nemét múlt héten hétfőn tudtuk meg és szintén kislányt várunk, apa nálunk is fiút akart, de most már bele szerelmesedett a kicsi lányába. :D

Mi június 18-ra vagyunk kiírva. Megmondom őszintén, hogy én nagyon nyűgös kismama vagyok. :S Itt is fáj-ott is fáj :D Főleg a derekamat szoktam érezni a nap végére + rengeteg a gyomorsavam, így a Rennie lett a legjobb barátom. De ezektől eltekintve imádok kismama lenni. :)

További boldog babavárást kívánok Neked!

2009. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3,3 kg az szerintem tok jo.Hat a gyomoreges az nekem is van,meg derek es hat fajas is.De en is nagyon elvezem a terhesseget,olyan kulonleges erzes.....nem lehet mihez hasonlitani.Aki nem eli at az nem ertheti.
2009. febr. 5. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!19+4 napos vagyok.pár napja sajna ingadozik a vérnyomásom(inkább magas),ezt az időváltozásnak tudom be.a hasam is sokat keményedik néha olyan mintha a bébi nyomna,pedig azt mondják ilyenkor még kicsi ahhoz,hogy azt érezzem.mármint hogy itt-ott nyomna.jövőhéten megyek uh.-ra,már nagyon várom.mi még nem tudjuk a nemét.
2009. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 21+1 napos vagyok, június 18-ra vagyok kiírva.

Sajnos az utóbbi 2hétben sokat szedtem fel így már 5kg-nál járok.

Pénteken voltam dokinál,idáig úgy volt,hogy kisfiú,de most közölte velem,hogy lányom lesz. A férjem nagyon örül,én egy picit meglepődtem,de imádom.

Ha minden igaz Léna lesz!

A 2,5kg,szerintem tökéletes! :) Gratulálok a kislányhoz! A neve is nagyon szép!

Nekem szinte semmi panaszom nincs. Bár a derekam szokott fájogatni és a hasam is.

Egész nap pörgök és így nincs időm odafigyelni ilyen dolgokra,este pedig amikor lefekszem,csak a lányomé vagyok,bekenegetem,simizem és ő pedig "hálából" megrugdos. :)

Te akarsz menni 4D-re? Milyen gyakran mozog a babád? Apa érzi már nálatok?

2009. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 19+5 hetes vagyok és két kilót híztam. Hétfőn tudtuk meg, hogy kislányunk lesz. Laurának fogják hívni.

Egyébként én is júni 29-re vagyok kiírva.

Nekem semmi tünetem nincs és nem is volt, csak sajnos a vérnyomásom magas.

Remélem be tudják állítani és nem lesz gond.

Te vásároltál már a kicsinek?

2009. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az en kincsem mar 4 hete elkezdte a mozgolodast azota abba sem m eri hagyni.Es mar a ferjem is erzi es nagyon boldog mert eddig irigykedett h o meg nem erzi.Nagyon szeretnek menni 4D-re.Hanyadik heten szokas?
2009. febr. 6. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Én a 20 és 21 hét között vagyok, a 18. heti ultrahangon félreérthetetlenül megmutatta a doki, és persze manóka is, hogy kisfiút várok. Jövő héten megyünk 4D ultrahangra. Igazából panaszom nem nagyon van, csak annyi, hogy nem tudok annyi mindent csinálni, hamar elfáradok, és ha egész nap pörgök, akkor estére annyira fáj a derekam, hogy majd meghalok. Ezért el is vagyok tiltva a túlzott házimunkától, párom által:)

Az, hogy ki mennyit hízik, szerintem nem mérvadó, pedig mindenki ezzel van elfoglalva. Hacsak valaki nem 3 kilót hízik havonta....... Én 60 kilóról kezdtem, 170 cm magas vagyok, most kb. 6 kilónál tartok, de senki meg nem mondja rólam, hogy ennyi plusz van rajtam. Épp tegnap jegyezték meg, hogy napról napra szebb, kisimultabb kismama vagyok :)

2009. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

19+5 hetes vagyok és én is junius 29-re vagyok kiírva:)Nekem semmi panaszom nincs,nagyon jól viselem jövök megyek ugyan úgy mint elötte.18 hetesen mértek utóljára akkor 1 kg híztam:)

Mi még nem tudjuk a nemét,de hasonlóan mint nálatok én lányt párom fiút szeretne.De próbálom magam már a fiúhoz is szoktatni,bár úgy érzem lányom lesz.Ramóna vagy Zsolt lesz.

Boldog babavárást!

2009. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!