Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosoktól kérdezem, hogy...

Lombikosoktól kérdezem, hogy volt-e már valakinél olyan, hogy otthon negatív lett a terhességi teszt, de aztán vérvételből kiderült, hogy mégiscsak babát vár?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a beültetés 12. napján és negatívat teszteltem:( de még reménykedem...
2009. dec. 27. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt így, de több ilyen esetről is hallottam. Az a fontos, hogy ettől ne csüggedj el, és legfőképp ne hagyd abba az utrót és a többit, amit szedned kell. Két nap mulva ismételd meg a tesztet, de a vérvétel eredményéig ne hagyj abba semmit, az ad biztos eredményt!!!

Drukkolok!!!

Majd írd meg az eredményt!

2009. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem pont ez volt. Előtte való nap két teszt is azt mutatta, hogy nem vagyok terhes pedig másnap 130-as hcg volt.
2009. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtök válaszát!


Második válaszolótól kérdezem: Neked mikor volt lombikkezelésed? Hányadik sikerült? Arra fény derült, hogy a teszt miért nem mutatta ki a terhességet?

2009. dec. 27. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Két éve volt. Elsőre sikerült. A budai meddőségibe jártam. Arra nem derült fény miért nem mutatta ki pedig kétféle terhességi tesztet csináltam a vérvételelőtti napot. A teszt után már nem is reménykdtem és most még is a másik szobában alszik a kislányom. Pedig nagyon magas volt a HCG-m azt mondták, hogy ilyen magas csak ikreknél szokott lenni és a teszt még se mutatott ki semmit.Remélem előbb utóbb sikerülni fog neked is. Írj, hogy mi lett. Drukolok.
2009. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!