Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyukák viselkedésére is...

Az anyukák viselkedésére is lehet negatív hatással a hidegfront közeledte, vagy más is szenved néha a tehetetlenségtől hogy nem halad semmivel otthon?

Figyelt kérdés
Ha a lányom ébren van azért nem, ha alszik akkor meg azért nem tudok egy csomó dolgot megcsinálni, és szörnyen rosszul érzem magam, hogy egész nap semmi hasznosat nem csináltam. Se vasalni,se főzni, iratokat intézni, se olvasni - mert arra meg kevés az idő, se filmet nézni -mert óránként felébred a lánykám . Tehát se hasznosat, se szórakoztatót nem tudok művelni . Néha elegem van ebből. Mint pl most is. Egy éves gyerek anyukája.
2010. jan. 19. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,ezzel én is így vagyok.Kisfiam 8 hónapos múlt.

Most éppen alszik 1,5 óra szenvedés után.

Nem tudok csinálni semmit,a gép előtt sincs kedvem ülni.

Vasalni kéne,mosogatni,kiteregetni az újabb adag ruhácskáját,de nem akarom felébreszteni a matatásommal.

Ha pedig ébren van,akkor Vele foglalkozom...:)

Remélem később valami változni fog...

2010. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idő kellett ahhoz, hogy el tudjam fogadni, a tennivalók elvégzésének ütemét a kisfiam diktálja. Addig én is kifejezetten rosszul éreztem magam, ha valami nem úgy sikerült a házimunkában, ahogy elterveztem.


Most már 14 hónapos, nagyon sok mindent "közösen" csinálunk. Igaz, így minden lassabban megy, de ő élvezi, én meg előbb-utóbb csak készen vagyok a dolgommal. Ha mégsem, akkor megcsinálja apa, vagy én, amíg ők játszanak. Így is van, hogy nem jutunk ötről a hatra, de már nem húzom fel rajta magam.


Próbáld meg, hogy csak kisebb tennivalókat tervezel egy napra, és ha azt sikerül elvégezned, máris jobban érzed magad tőle. És szép lassan azt veszed észre, hogy mindig kicsit többet csináltál, mint tervezted.


Egyébként nem igaz, hogy nem csinálsz semmi hasznosat, hiszen gondozod, ellátod, neveled a lányodat!

2010. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!