Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák! Hogy vagytok?

32 hetes kismamák! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Keményedés? Jóslók? Éjszakai alvás? Magzatmozgás? Pakolás?
2014. máj. 4. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Holnap töltöm a 36. hetemet. Teljesen jól vagyok. Néha hol jobban, hol kevésbé vizesedek, de még mindig nem a vészes kategória. Amúgy az időjárás picit megvisel, nagyon nyomasztó, elég fáradtnak érzem magam tőle. Még a melegben is jobban pörögtem, mint most. A babám nekem is nagyon aktív, rengeteget mozog és szinte naponta érzem, hogy csuklik. Azt hallottam, hogy ilyenkor már ők is készülődnek és gyakorolják a légzést, magzatvizet nyelnek és amiatt csuklanak. Babaruhák szépen rendbe rakva, kórházi pakk elkészítve, bár azért jó lenne, ha időben jönne. Apróbb görcsöket egyre gyakrabban érzek időközönként és én is érzem párszor a nyilallásokat a hüvelyben. Az nem tudom, hogy mitől van. Méhszáj értéket nálam még nem néztek. Holnap megyek, szerintem majd akkor.

2014. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia én hétfőn töltöm a 36. hetet. Ugyanígy vagyok, van amikor bal lábbal kelek, összetörve, fáj minden. Valamikor pedig mintha rengeteg energiám lenne. Most épp az első van. Iszonyatosan fáj a combcsontom a csípőm alatt. EZ a tágulás miatt lehet, vagy azért mert csak oldalt fekszem?
2014. máj. 30. 10:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Na pont most akartam kiírni, hogy mitől fájhat combtőben a lábam. Olyan mintha meghúztam volna, de mindkét oldalon? Tegnap csak bicegtem, alig tudtam menni. Én arra gondoltam, hogy tágul a medence, készülődik minden a szülésre...Mára már egy kicsit jobb, de még mindig érzem, ha megyek.
2014. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Allitolag ez csak jo, mert leroviditi a szules idotartamat:) kopp-kopp. Homeopatiaval hogy alltok? Szedtek valamit?
2014. máj. 31. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!