Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. Hetes kismamák, hogy vagytok?

18. Hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy erzitek magatokat?Poci gombolyodik Mar?Ereztetek mar valamit?mi újság veletek?:)

#18.terhességi het
2014. ápr. 11. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem már látszik a hasam, kb 3 hete érzem néha mozogni a babát. :)

Az első 6-7 hétben egész nap hányingerem volt. :( De azóta szerencsére elmúlt. :)

Amúgy minden ok, jól vagyok / vagyunk. :) Reggelente néha húzódik a hasam alja, de ennyi. :)

Te? :)

2014. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nekem nincs mit mondani:D mindent leírtal :)
2014. ápr. 11. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nő már a pocim és ha minden igaz, 2 hete a babámat érzem már mozogni. Hétfőn lesz a genetikai ultrahang, így kicsit izgulok,remélem minden rendben lesz. :)
2014. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit gömbölyödik a pocak, de még helyet nem kapnék a buszon :) az első 12 hétben sok volt a hányinger, de az elmúlt már. Egyelőre úgy néz ki, hogy kislányt várunk (már a második lesz). Sokszor szúrkál a hasam, de az orvos megnyugtatott, hogy cdak a méhem :)
2014. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok, mármint sima ultrahang lesz, nem genetikai. :) napról napra egyre jobban érzem a babát is :)
2014. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!