Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes ikres kismamák hogy...

27 hetes ikres kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, 28+3 vagyok, két kisfiúval. Már kb. mindenórásnak nézek ki, nem tudom, mi lesz a végén.. Te hogy érzed magad?
2014. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én még csak 27 hetes + 1 napos vagyok. Hát, nekem is elég nagy már a hasam és már most várom, hogy vége legyen. Persze azért még maradjanak bent jó pár hétig, mert az a jó... :) Mi még nem tudjuk milyen nemű babák vannak odabenn. Nálatok mikor derült ki? Te hol fogsz szülni? Van már gyermeked vagy ők lesznek az elsők? Nekünk már van két kislányunk, ők nem ikrek.
2014. ápr. 17. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:

11 hetesen már tudtuk :) egyáltalán nem voltak szégyenlősek, rögtön megmutatták a fütyit :) Hát, én még emésztgetem, hogy fiús anyuka leszek, bár nagyon örülök. Első babák, első lombikból. SOTE2-n fogok szülni, császárral. Eddig felugrott 13 kiló a szénhidrát diéta mellett, amióta visszafogom a sófogyasztást, azóta a hízás is belassult szerencsére. Persze azért vannak kilengéseim.


És Te, hol fogsz szülni? Dolgozol még? Én két hete hagytam abba a munkát. Hány évesek a lányaid?

2014. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már az elejétől táppénzen vagyok. A kisebbik lányom decemberben múlt 3 éves, úgyhogy nem is mentem vissza dolgozni. A nagyobbik nyáron lesz 6. Én az Istvánban fogok szülni programozott császárral, mert az előző kettő is császár volt sajnos. Én eddig 9 kilót híztam, de én túlsúllyal kezdtem. Te miért császárral szülsz?
2014. ápr. 18. 10:12
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen neveitek vannak?

Sajnos mi nem nagyon találunk fiúneveket, pedig ha azok lesznek, kelleni fog... :)

Lányneveink: Eszter és Hanna.

2014. ápr. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!